Суспільство має отримати реальні механізми контролю за президентом

Юлія Тимошенко: Суспільство має отримати реальні механізми контролю за президентом

- Не можна залишати мажоритарку, що стане основою корупції для формування вже нової Верховної Ради. Потрібно негайно проголосувати закон про імпічмент президента, щоб більше не було безкарності та безвідповідальності, а також закони про референдум та про відклик депутатів і цілих партій з парламенту або тих органів місцевого самоврядування, де порушується закон, - заявила лідер «Батьківщини».

Юлія Тимошенко під час Погоджувальної ради керівників фракцій та голів комітетів Верховної Ради закликала парламент невідкладно ухвалити закони, які зможуть усунути безвідповідальність будь-якого Президента України. Лідер «Батьківщини» наголосила, що потрібно:

1) Ухвалити закон про ТСК, «щоб в руках парламенту був інструмент контролю за корупцією будь-якого президента або силових структур».

2) Другий закон, який слід ухвалити, – це зміни до Конституції про скасування недоторканності суддів, депутатів та президента. Бо саме нерівність перед законом дозволяє високопосадовцям безкарно зловживати законом, правами та свободами людей.

3) По-третє, слід ухвалити Закон про вибори до Верховної Ради за пропорційною системою.

4) Потрібно негайно проголосувати закон про імпічмент президента, щоб більше не було безкарності та безвідповідальності,

5) Ухвалити закони про референдум та про відклик депутатів і цілих партій з парламенту або тих органів місцевого самоврядування, де порушується закон

- Україна постала перед викликом розхитування, руйнації непрофесійного управління, але ми можемо об’єднатися і реально змінити країну. За декілька місяців розпочинається парламентська виборча кампанія і ще можна все виправити, і цей балаган можна припиняти та повертатися до справжнього державотворення, - запевнила Тимошенко.

Юлія Тимошенко наголосила, що напередодні другого туру Україна постала перед викликом розхитування, руйнації непрофесійного управління. Але за кілька місяців починається парламентська виборча кампанія і ще можна все виправити.

- Нам треба йти шляхом впевненості, єдності, державної та політичної мудрості. Не втягнутися в шоу та балаган. Служити людям та вберегти країну, – підсумувала лідер «Батьківщини».

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Під Києвом мікроавтобус потрапив у ДТП

Водій мікроавтобуса порушив ПДР....

Загрузка...

Це може бути цікавим

В Україні пропонують дозволити складати іспит на отримання прав водія без проходження автошколи

Автори закону вважають, що допуск до складання теоретичного і практичного іспитів виключно за наявності свідоцтва про закінчення автошколи не відповідає вимогам ....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Загрузка...
Загрузка...