Харків: На кордоні з РФ завершується будівництво "стіни"

На Харківщині будується остання ділянка захисних споруд під назвою "стіна". Прокопаний рів та споруджений протитанковий насип. Зараз завершується монтаж металевого паркану.

Олександр Копець, представник будпідрядника каже:

Такі роботи – це частина проекту "Стіна". На Харківщині, на найбільш уразливих ділянках кордону – а це 80 км, – завершують облаштування металевого паркану. Потрібно звести ще 1 км такої огорожі. Крім того, вздовж усієї межі з Російською Федерацією на території області вже прокопали протитранспортний рів і встановили вежі з системами відеоспостереження.Дана система працює в комплексі. Як інженерні спорудження, ви бачите загородження, і в нас встановлені металеві вежі з камерами відеоспостереження. Якщо правопорушник намагається порушити державний кордон, камери фіксують даного правопорушника.

Зараз облаштовуються п'ять пунктів пропуску:"Олександрівка", "Тополі", "Вовчанськ", "Веселе", "Золочів".

Тривають роботи по прокладанню рокадних доріг, встановлюється металева огорожа. І встановлення загородження по типу єгоза. Також ведуться підготовчі роботи щодо встановлення відеоспостереження та контролю. Загалом роботи з інженерно-технічного облаштування ділянок кордону планують завершити до кінця цього року.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Как выбрать яркие резиновые сапоги

Осень - это не только желтые листья и бабье лето, но и сезон активных дождей....

Загрузка...

Це може бути цікавим

В Латвии запретят выбрасывать одежду в мусор

В связи с новой директивой ЕС одежду, полотенца, простыни и другую текстильную продукцию запретят выбрасывать в общую кучу, только в специальные контейнеры или же ....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

На інвестфорумі в Маріуполі за участю Зеленського будуть 350 гостей і понад 50 організацій - Мендель

Прес-секретар глави держави закликала представників ЗМІ вже зараз починати реєструватися для участі у заході На інвестиційному форумі в Маріуполі, в якому має вз....

Загрузка...
Загрузка...