Зоозахисники поскаржилися на кандидатів в президенти: мало гуманізму

Зоозахисники переконані, що кандидати на посаду президента України ігнорують гуманістичну, зоозахисну проблематику.

собака Зеленського, Нора, зоозахист

Про це повідомляє Соцпортал з посиланням на UAnimals.

- Познайомтеся з Норою! Зовсім скоро вона може стати першою собакою країни. Втім це не дозволить зробити Україну гуманнішою, бо Нора не має голосу. В той же час, ні її власник Владимир Зеленский, ні його головний опонент Президент Петро Порошенко жодне слово у своїй кампанії не присвятили гуманності. Залишили вони поза увагою і екологічну адженду? - розповіли зоозахисники.

- В результатах аналізів та іронічних відео я відповідь на важливі питання не знайшов. Тому змушений задати їх тут, - зауважив координатор зооініціативи О. Тодорчук.

Два роки поспіль за ініціативи UAnimals українці виходять на Всеукраїнський марш за права тварин. Одночасно у 20 містах. 6000 людей в одному лише Києві.

- Нас об`єднує гуманність і ряд зоозахисних цілей: заборона притравочних станцій, тестування на тваринах, циркової експлуатації, дельфінаріїв, хутрових ферм та масової евтаназії. Порятунок видів, які опинилися на межі зникнення, - додав він, - Я не кидаю виклик, не кличу на стадіон і не відпускаю іронічні жарти. Хочу дізнатися позицію кандидатів по важливим питанням.

Всі цікаві новини України та світу читайте в розділі # Х-Files на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В результате взрыва школьник остался без пальцев

По предварительной версии, в Днепре школьник где-то раздобыл крупнокалиберный патрон, принес его домой и попытался разобрать....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Звезды исполнили мечты детей-сирот со всей Украины

Ежегодно в программе фестиваля принимают участие более 600 детей-сирот с достижениями в категориях «Образование», «Спорт» и «Культура», которых на конкурсной основ....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Умер Дик Барнс, создатель первого рабочего компьютера

Ричард "Дик" Барнс создал Harkwell Decatron, 1-й компьютер, построенный в 1951 году....

Загрузка...
Загрузка...