Жетони в метро Києва відмінять з листопада 2019

В останній день жовтня 2019 року користування жетонами в метро анулюється. Далі будуть введені електронні засоби сплати. Про це повідомив представник Києвського метрополітену.

Київське метро

В повідомлені зазначено:

Хто платить карткою метро – економить вже, бо при поповненні картки на 50 поїздок кожна коштує 6,5 грн. Хто користується іншими картками (проїзний, Картка киянина, е-квиток...) також уже економить і час, і кошти", – сказано в повідомленні. Для пасажирів, які ще з жетоном або мають пільги.

Крім того роз'яснено:

  • Діти до 7 років мають право безкоштовного проїзду. Учні їздять бескоштовно за наявності учнівського квитка. З інших міст оплачують проїзд на загальних підставах.
  • Краще сплачувати карткою метро. При поповненні на 50 поїздок кожна коштуватиме 6,5 грн. Термін дії картки 1 рік після кожного використання (подовжується автоматично). Після використання поїздок робочу картку можна повернути у будь-яку касу та отримати назад заставну вартість. Поповнювати картку метро можна готівкою в автоматах на кожній станції, а також банківською карткою або готівкою у будь-якій касі.
  • А як же пільговим категоріям? – Пільговики столиці користуються піздемкою виключно за Карткою киянина.Загальнодержавні категорії – проходять через ручний контроль із оригіналом посвідчення (довідки, навіть нотаріально завірені, не є підставою для безкоштовного проїзду)

Оплатити можна на кожній станції, скориставшись турнікетом із відповідною позначкою, а поповнити – в онлайні.

Про всі події в Києві за добу читайте в розділі # Київград на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Стало відомо, які роботи будуть допомагати астронавтам на МКС (відео)

За задумом японських розробників їхні роботи повинні взяти на себе велику частину буденної роботи на МКС....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Явка виборців майже досягла 45%

Станом на 15:00 явка виборців по Україні становить майже 44%....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Ученые утверждают, что знают, как выглядит смерть

Американские ученые утверждают, что знают цвет смерти....

Загрузка...
Загрузка...