Жетони в метро Києва відмінять з листопада 2019

В останній день жовтня 2019 року користування жетонами в метро анулюється. Далі будуть введені електронні засоби сплати. Про це повідомив представник Києвського метрополітену.

Київське метро

В повідомлені зазначено:

Хто платить карткою метро – економить вже, бо при поповненні картки на 50 поїздок кожна коштує 6,5 грн. Хто користується іншими картками (проїзний, Картка киянина, е-квиток...) також уже економить і час, і кошти", – сказано в повідомленні. Для пасажирів, які ще з жетоном або мають пільги.

Крім того роз'яснено:

  • Діти до 7 років мають право безкоштовного проїзду. Учні їздять бескоштовно за наявності учнівського квитка. З інших міст оплачують проїзд на загальних підставах.
  • Краще сплачувати карткою метро. При поповненні на 50 поїздок кожна коштуватиме 6,5 грн. Термін дії картки 1 рік після кожного використання (подовжується автоматично). Після використання поїздок робочу картку можна повернути у будь-яку касу та отримати назад заставну вартість. Поповнювати картку метро можна готівкою в автоматах на кожній станції, а також банківською карткою або готівкою у будь-якій касі.
  • А як же пільговим категоріям? – Пільговики столиці користуються піздемкою виключно за Карткою киянина.Загальнодержавні категорії – проходять через ручний контроль із оригіналом посвідчення (довідки, навіть нотаріально завірені, не є підставою для безкоштовного проїзду)

Оплатити можна на кожній станції, скориставшись турнікетом із відповідною позначкою, а поповнити – в онлайні.

Про всі події в Києві за добу читайте в розділі # Київград на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​Сколько выходных ждет украинцев на новогодние праздники

Четыре выходных дня могут ждать украинцев в связи с новогодними праздниками....

Загрузка...

Це може бути цікавим

На Майдан «проти капітуляції» вийшли 12 тисяч людей, порушень не було — поліція

Столична поліція не зафіксувала жодних порушень під час низки заходів у місті, наймасштабнішою з яких була акція «Ні капітуляції» на Майдані незалежності, в якій в....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Марш "Нет капитуляции" отправился к Офису Президента

К Офису президента пришли участники марша УПА и марша Нацкорпуса....

Загрузка...
Загрузка...