Велика пожежа в Києві: згоріло 4 будинка

Пізно ввечері 7 квітня по вул. Гомельській, Подільського района почалась сильна пожежа, яка охопила 4 будинка. В 03:15 пожежу площею майже 610 кв. м було ліквідовіно. Жертв та постраждалих нема.

Пожежа

ДНС Києва повідомила:

По прибуттю на місце події перших пожежно-рятувальних підрозділів було встановлено, що на прибудинковій території горить сміття, трав'яний настил та дерева на площі 200 кв. м з розповсюдженням вогню на одноповерховий житловий будинок та гараж..

В одній із споруд вибухнуло кілька газбалонів. В результаті вибуху та через щільну забудову ділянок,ому площа пожежі значно збільшилась. Гасіння ускладнювалось захаращенням території приватної ділянки горючими матеріалами. Також, найближчі пожежні гідранти були зі слабким тиском води, що ускладнювало водопостачання, тож вогнеборцям доводилось прокладати магістральні лінії великою протяжністю.

Всього працювало на ліквідації пожежи: одинадцять одиниць пожежної техніки та сорок три пожежника. Причина пожежі та збиток з’ясовується.

Про всі події в Києві за добу читайте в розділі # Київград на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Переселенцы оценили уровень своей интеграции в новых громадах - опрос

Большая часть переселенцев заявляет, что смогли прижиться в новых условиях Во втором квартале 2019 года в ходе опроса переселенцев 51% из них сообщили, что интегриров....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Полиция открыла уголовное дело из-за пристройки на Майдане

По факту незаконной надстройки на крыше дома на Майдане Незалежности открыли уголовное дело....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​В Запорожской области пришлось застрелить двух агрессивных страусов

Двух агрессивных страусов пришлось застрелить полицейским на острове Хортица в Запорожской области....

Загрузка...
Загрузка...