У Києві будуть зносити незаконні прибудови до будинків

У першу чергу це стосується комерційних прибудов до перших поверхів будинків. На даний момент у Києві до списку тих, які підлягають обов’язковому демонтажу потрапила 21 прибудова.

У Києві будуть зносити незаконні прибудови

Про це повідомляє прес-служба КМДА, передає Соцпортал.

У 2019 році Департаментом міського благоустрою надано 13 доручень на демонтаж 21 прибудови до будинків. Зазначені прибудови є незаконними, адже не мають відповідної дозвільної документації, землевідведення тощо.

- Що стосується прибудов до перших поверхів будинків, то має бути підстава для заняття земельної ділянки. Після чого розробляються вихідні дані, проект, отримується дозвіл на початок будівельних робіт, відбувається будівництво та введення в експлуатацію. Ось шлях узаконення добудов на території міста Києва. І цього законного шляху, на жаль, не дотримується більшість власників добудов. Проблема, з якою ми боремося, – це недобросовісні підприємці, які за гроші домальовують добудову у технічному паспорті будинку, – повідомив керівник Департаменту міського благоустрою Тарас Панчій.

Всі київські новини в розділі #Київград на Соцпорталі.

Ще цікаво:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

У Києві під причалом Річкового вокзалу знайшли тіло чоловіка

У Києві під причалом Річкового вокзалу у воді виявили тіло чоловіка....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Самый толстый в мире попугай спас свой вид от вымирания

Самый толстый в мире попугай вида какапо из Новой Зеландии спас свой вид от вымирания....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

У Києві перевірять як дотримуються пожежної безпеки на об’єктах культурної спадщини

У Києві перевірять як на об’єктах культурної спадщини та у культових спорудах дотримуються пожежної та техногенної безпеки....

Загрузка...
Загрузка...