Супрун: З літа робим сринінг-тести на рак бескоштовно

Першого червня пацієнти зможуть пройти скрінінг-тести на рак бескоштовно. Треба тільки отримати направлення від сімейного лікаря.

Медицина

З літа почнеться другий етап медреформи. Українці зможуть пройти по направленню лікаря більше 50 лікувальних процедур діагностики. Це так звана програма, коли не пацієнт просить гроши на свої потребі у держави, чи вони перерозподіляються через бюджет і лікарню - а гроші "йдуть" за пацієнтам, коли корупційна складова лікарні зводиться до нуля.

Уляна Супрун сказала в своєму інтерв'ю:

У гарантованому пакеті послуг первинної ланки є скринінгові тести на рак. Цього літа ми з урядом будемо розвивати програму "Безкоштовна діагностика", будуть додаткові тести по ранньому виявленню.

Ці кроки медреформи були визначені ще на початку діяльності Уляни Супрун по європейському та американському зразку. На першому етапі поетапно проводились заходи, щоб мінімізувати копрупційну складову серед лікарів, коли лікар не мав рособливого бажання лікувати без особистої "нагороди" від пацієнта. Тепер, зазначає реформаторка - багато залежить від самих людей, що повинні звертатися до головного лікаря, облздраву чи до Міністерства; якщо корупція в тій чи інщій лікарні ще процвітає.

Більше про медичну реформу в Україні в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Cтудент із Франції відправився пішки до Іспаніі

20-річний Барні Рул вирішив провітрити голову після студентської вечірки і відправився на прогулянку....

Загрузка...

Це може бути цікавим

На Донеччині вандали зіпсували могили українських вояків

На кладовищі в м Бахмут на Донеччині вандали зіпсували надгробки на могилах воїнів, які загинули в боях за визволення Донбасу від російських окупантів....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Гончарук прокомментировал своё появление на концерте праворадикальной группы

По словам премьера, "Сокиру Перуна" он не слушает, а идеи фашизма, коммунизма и нацизма не разделяет....

Загрузка...
Загрузка...