Стало відомо, скільки птахів гинуть через американські хмарочоси

За скромними підрахунками науковців, щороку американські хмарочоси є причиною загибелі близько одного мільярда перелітних птахів. Найбільш небезпечними для перелітних птахів науковці вважають такі американські мегаполіси, як Чикаго, Х’юстон та Даллас.

птахи гинуть через американські хмарочоси

Про це повідомляє Zik з посиланням на Guardian, передає Соцпортал.

Перелітні птахи подорожують двічі на рік, долаючи багато тисяч кілометрів, на північ з Центральної та Південної Америки навесні, через Великі озера до Канади, та назад на південь восени.

Більшість птахів, які мігрують через США, роблять це вночі, коли прохолодно та спокійно, та часто минають міста, оскільки їхні вогні приваблюють їх. Вчені давно знали, що птахів притягує світло, тому, коли вони пролітають над яскравим містом вночі, вони природно тягнуться до нього, не знаючи, що це для них небезпека.

Дослідження, проведене Орнітологічною лабораторією Корнелла, виявило, що найбільш небезпечними для птахів американськими містами є Чикаго, Х’юстон та Даллас. Також небезпеку для птахів становлять такі міста, як Нью-Йорк, Лос-Анджелес, Сент-Луїс та Атланта.

Щороку через американські хмарочоси помирає від 100 млн до 1 млрд птахів.

Вимикання світла у будівлях у нічний час під час піку міграції є найпростішим кроком для збереження птахів, зазначили вчені.

Такі штати, як Нью-Йорк та Міннесота вже застосовували цей метод, вимикаючи вогні у державних будівлях під час міграції птахів.

Другим методом подолання цієї проблеми було б обладнання будівель більш «зручними для птахів» конструкціями, наприклад, візерунковим склом та регуляторами освітлення.

Всі цікаві новини України та світу читайте в розділі # Х-Files на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Для Кабмина закупят турецкие автобусы вместо Богданов

Кабинет министров Украины для своих нужд закупает три пассажирских автобуса средней вместительности....

Загрузка...

Це може бути цікавим

​Кличко рассказал, когда могут построить метро на Троещину

Построить линию метро на Троещину можно будет не ранее, чем через 3-5 лет....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Не жмите долго руку. Это вредит деловым отношениям - ученые

Длительное рукопожатие чаще вызывает у людей чувство неловкости и уязвимости Рукопожатие, которое длится более трех секунд, может поставить под угрозу качество р....

Загрузка...
Загрузка...