Прогноз соціологів: за кого голосуватимуть виборці Тимошенко та Гриценко

Вибори-2019енко, заступник директора центру ім.Разумкова сказав, що виборці найбільш рейтингових кандидатів у президенти, які не потрапили до другого туру, ще до першого туру хотіли голосувати за Зеленського. Але зараз ситуація не ясна.

Соціолог повідомив, що за результатами одного з передвиборних опитувань серед тих, хто голосував за кандидата в президенти, лідера "Батьківщини" Юлію Тимошенко, 40% респондентів відповіли, що будуть голосувати за Зеленського, а 11% — Петра Порошенка.

Серед виборців, які голосували за лідера "Опоблоку — За життя" Юрія Бойка, 35% відповіли, що голосуватимуть за Зеленського і тільки 2,5% за Порошенка. Серед тих, хто голосував за лідера "Громадянської позиції" Анатолія Гриценка, 24% — за Зеленського, 18% — Порошенко. Також зазначається, що 30% електорату лідера "Радикальної партії" Олега Ляшка готові проголосувати за Зеленського, а 17% планували віддати свій голос за Порошенка.

Й навпаки, ця ситуація склалася ще до початку 1-гло туру, а зараз ситуація кардинально змінилася, бо команда "Зе не змогла захистити свого лідера від звинуваченні в нечесній грі. Крім того, він явно програв в період тестів на здоров'я. Про це пишуть й блогери. Тому велике значення будуть мати офіційні дебати, які повинні пройти по закону України на Суспільному телебаченні.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Народная демократия: в Алжире арестовали 5 миллиардеров

Экс-друзья президента Абдельазиза Бутефлики в Алжире были арестованы....

Загрузка...

Це може бути цікавим

33-роковини Чорнобильської трагедії: як згадуватимуть у Києві

До 33-х роковин Чорнобильської трагедії у столиці відбудуться урочисті та пам’ятні заходи: покладання квітів, мітинги-реквієми, тематичні виставки....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Як голосували в Києві та по Україні - карти

За Володимира Зеленського проголосували більше 73%....

Загрузка...
Загрузка...