Юлія Тимошенко: Вибір у нас лише один - тільки вперед!

Юлія ТимошенкоЮлія Тимошенко звернулася до своїх прихильників із подякою за віддані голоса під час першого туру на виборах Президента України.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської парторганізації «Батьківщина».

ШАНОВНІ УКРАЇНЦІ!

Я звертаюся до вас із подякою. Дякую всім, хто підтримував мене під час виборів, хто допомагав і переживав за мене… Дякую тим, хто проголосував за мене 31 березня. Дякую команді!

Ми отримали більш ніж 2,5 мільйони голосів. Цього виявилося мало для перемоги, але цього достатньо для нашої роботи в ім’я вільної і щасливої України. Бо ви – не просто два з половиною мільйони громадян. Ви – найкращі!

Любомир Гузар казав: «Україна не ділиться на україно- та російськомовних. Вона ділиться на тих, хто її любить і тих, кому вона байдужа». Ми з вами – з вірного боку. Бо ми не просто любимо Україну, ми здатні працювати на неї і змагатися за неї.

Нині у країні настають непрості часи. Ми стоїмо перед величезними викликами та проблемами, які переважною більшістю політиків навіть не усвідомлюються. І тільки ми можемо їх здолати. Посеред цього безладу, хаосу й загального бедламу має бути сила, яка дасть Україні шанс.

МИ З ВАМИ ЦЯ СИЛА І МИ - ЦЕЙ ШАНС.

Тому я дуже і дуже прошу вас. Жодного відчаю, ніяких сумнівів та вагань. Ми надзвичайно потрібні сьогодні нашій рідній, нашій найкращій у світі Україні. І вона нам потрібна – сильна, гарна, незалежна, демократична.

Тому вибір у нас лише один: ТІЛЬКИ ВПЕРЕД!

СИЛЬНІ НЕЗДАЮТЬСЯ!

Нагадаємо, Юлія Тимошенко посіла третє місце під час першого туру президентських перегонів. Перший тур виборів пройшов 31 березня. Офіційні результати виборів оприлюднені на сайті ЦВК. За підсумками підрахунку 100% голосів, лідерами рейтингу є Володимир Зеленський та Петро Порошенко. Оскільки жоден кандидат не набрав абсолютної більшості голосів, другий тур виборів відбудеться в неділю, 21 квітня. А вже до 1 травня ЦВК має назвати ім’я нового президента України.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Листопад у Київській опері: must see&listen

9 листопада - «Набукко» (Дж....

Загрузка...

Це може бути цікавим

​CАП перевіряє отримання 11 нардепами хабара у $30 тис

Кримінальне провадження за фактом можливого отримання хабара одинадцятьма народними депутатами України зареєструвала Спеціалізована антикорупційна прокуратур....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

У Великобританії після Хеллоуїна викинуть 2000 тонн карнавальних костюмів

Це на 83% пластикове сміття Благодійний фонд Fairyland Trust і екологічна організація Hubbub провели дослідження, присвячене костюмам на Хелловін....

Загрузка...
Загрузка...