Браконьера затоптав слон, а потім з'їли льви

У Національному парку Крюгера в Південній Африці сталося нещастя з браконьєром. Коли він полював на носорогів, його затоптав вожак слонів. Потім його тіло знайшли льви та з'їли.

Природа, происшествия

Під час полювання слон затоптав браконьєра, після чого його тіло з'їли леви. За словами інших браконьєрів, він був вбитий на початку минулого тижня. Родичі повідомили про це співробітників заповідника.

Від чоловіка залишились череп та штани. Все інше потрапило в шлунок звірів. Керівник Національного парку висловив співчуття родині загиблого:

Проникати на територію Національного парку незаконно та ще й пішки – вершина нерозсудливості. Заповідник приховує у собі чимало небезпек, і цей інцидент слугує цьому ще одним доказом.

Мисливці в Південній Африці ризикують життям в зв'язку з великим попитом на рідкісних звірів в Азії, там люди вірять, що роги носорогів та слонів є афродизіаками.

Ще цікавого. Всі приколи дня читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Також читайте:

Ученые разгадали загадку африканской пустыни

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Лише найкращім. Вишам вперше надаватимуть базове фінансування науки

135 українських університетів вперше претендуватимуть на отримання коштів на так зване базове фінансування науки....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Киевские власти отчитались о ходе ремонта Шулявского моста

Ремонт Шулявского путепровода в Киеве продолжается, ведуться переговоры о сносе расположенного рядом с будущей развязкой цеха закрытого завода....

Загрузка...
Загрузка...