Минулорічний врожай цибулі був найгіршим за останні 10 років

Минулого року українські фермери зібрали лише 884 тисячі тонн цибулі. Це стало найгіршим показником врожайності за останні 10 років.

Минулорічний врожай цибулі був найгіршим за останні 10 років

Про це повідомляє AGRI-GATOR, передає Соцпортал.

У 2018 році українські виробники цибулі зібрали один з найгірших врожаїв цибулі за останні 10 років. За аналізований період менший валовий збір було зафіксовано лише у 2009 році – 876 тис.тонн.

Як свідчать останні звіти Державної служби статистики, у 2018 році виробництво цибулі склало 883,9 тис.тонн що на 10% поступається показникам 2017 року.

Відзначається, що попереднього року всього в країні було зібрано977 тис.тонн. В той же час, площі під цим овочем скоротилися не так суттєво – лише на 5%.

Для порівняння, якщо у 2017 році під цибулею було зайнято 54,8 тис.га, то вже у 2018 році площа скоротилася до 52,5 тис.га.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Украине продолжается рост цен на капусту

В связи с уменьшением запасов в Украине продолжают расти цены на белокочанную капусту прошлогоднего урожая....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Американская пенсионерка стала победительницей конкурса NASA

Американская пенсионерка астроном-любитель Джин Дин смогла стать победительницей фотоконкурса NASA, запечатлев туманность Розетка....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Звезды исполнили мечты детей-сирот со всей Украины

Ежегодно в программе фестиваля принимают участие более 600 детей-сирот с достижениями в категориях «Образование», «Спорт» и «Культура», которых на конкурсной основ....

Загрузка...
Загрузка...