СОТ не задовольнила претензії України до РФ

Вже втретє Світова організація торгівлі не задовольнила претензії України щодо штучних санкцій на українські товари.

Про це повідомляє Прямий, передає Соцпортал.

Експерти Світової організації торгівлі вирішили суперечку між Росією і Україною з приводу введених Москвою обмежень на транзит українських товарів на користь РФ.

Рішення опубліковано на сайті СОТ.

У відомстві пояснили, що група експертів Органу з вирішення спорів СОТ визнала претензії України необгрунтованими.

- За результатами розгляду претензій України група експертів прийшла до висновку, що всі заходи прийняті Росією для захисту суттєвих інтересів своєї безпеки в умовах надзвичайних обставин в міжнародних відносинах, - йдеться в повідомленні Мінекономрозвитку РФ.

Рішення СОТ прокоментував і міністр зовнішніх справ України Павло Клімкін.

- Запитують, чому Україна програла спір у СОТ. Без самореклами для нашої дипломатичної команди можу сказати, що іноді варто все ж прислухатися до МЗС і щодо і стратегії, і щодо тактики, - написав міністр у Twitter.

Раніше Київ оскаржував політичну заборонуРФ, яка розірвала найкоротший шлях українських товарів на ринки Середньої Азії. Офіційно СОТ оприлюднить рішення за скаргою України проти Росії найближчим часом.

Розглянувши аргументи сторін, СОТ пристала на позицію РФ, що політична ситуація в Україні у 2014-2015 роках створювала суттєві загрози для її національної безпеки, а тому обмеження транзиту вони не визнали порушенням.

Це вже третя програна Україною справа у СОТ. Минулого року міжнародні експерти задовольнили скаргу РФ щодо введення захисних мит на російську аміачну селітру, а також відхилили скаргу Києва у справі щодо блокування РФ імпорту залізничного рухомого складу, стрілочних переводів та іншого залізничного обладнання.

Нагадаємо:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Трендом деловой моды весны 2019 стал комбинезон

Все ведущие дизайнеры мира представили в своих коллекциях сезона весна-лето 2019 комбинезоны....

Загрузка...

Це може бути цікавим

​Звезды нью-йоркской джазовой сцены выступят в Киеве

23 апреля звезды американского джаза Benito Gonzalez Trio сыграют концерт в Caribbean Club Concert Hall....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Донька військовополоненого моряка звернулась до міжнародної спільноти

Родичі українських військовополонених моряків у Москві поспілкувались з представниками дипломатичних місій країн Великої сімки та держав-членів Євросоюзу....

Загрузка...
Загрузка...