Місія ОБСЄ викрила на Донбасі новітній російський комплекс РЄБ

Спеціалісти Спецміссії ОБСЄ зафіксували сучасний російський комплекс радіоелектронної боротьби (РЄБ) РБ-341В "Леєр-3". Він був занесений на окупованій території Донецької області.

Окупація

Про застосування РБ-341В "Леєр-3" на окупованій теріторії повідомляється у звіті ОБСЄ в Україні на основі інформації за 3 квітня 2019 року. Про це говориться так:

Другого квітня команда СММ зафіксувала комплекс радіоелектронної боротьби (РБ-341В "Леєр-3"), який перевозили на військовій вантажівці ("КамАЗ-5350") неподалік від н. п. Конькове (непідконтрольний урядові, 79 км на південь від Донецька) в південному напрямку автошляхом Т0508 (у зоні, де розміщення важкого озброєння та військової техніки заборонено згідно з пунктом 5 Меморандуму від 19 вересня 2014 року.

Про новітнє російське озброєння на території окупованої України говорилося і раніше. Про це стає відомим і українській розвідці; в цьому допомогає обмін даними з американц ями і європейцями, які використовують для цього сучасні засоби розвідки.

Про Донбас. Новини читайте в розділі #Окупація на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Как выбрать яркие резиновые сапоги

Осень - это не только желтые листья и бабье лето, но и сезон активных дождей....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Самые безопасные страны для женщин

Безопасней всего женщинам в Европе Рейтинг Women, Peace, and Security Index (WPS Index) составляется с 2017 года....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Дівчинка випала з автобуса і загинула

У Тернопільській області дівчинка на ходу випала з автобуса і загинула18 жовтня на Тернопільщині загинула дитина, випавши на ходу з автобуса Кам'янець-Подільський-....

Загрузка...
Загрузка...