Україна-порноактриса. Українці-малороси? Пояснення штабу "Зе"

Штаб Зеленського пояснив "жарт" про "Україну-порноактрису" свого шефа-актора, який тепер балотується на пост Президента України. По словам радниці Зеленського з правових питань Ірини Венедіктової це був "невдалий жарт". Тому його і треба так сприймати.

Штаб Зеленського

Українців обурила поведінка та концертний номер Володимира Зеленського, коли він виступав перед росіянами та місцевими жителями в Юрмалі. Тоді він сказав, що Україна це порноакторка, яка всіх приймає з різних боків. Радниця кандидата на пост Президента України сказала, що нічого страшного не відбулось, це всього "жарт":

Я спеціально переглянула цей сюжет, який був у Юрмалі… Там ідеться не про жінку легкої поведінки, там було про порноактрису… Я вважаю, що це абсолютно невдалий жарт, але давайте залишимось на тому, що це був жарт.

Як вона вважає, цей жарт пов'язаний з болем чоловіка, що вболюває за своїх співітчизників. Тому що бачить, як українці розпорошені по світу та працюють в різних країнах, а не в Україні.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Гостей Риму змусять платити за відвідування туалетів в ресторанах і кафе

В області Лаціо і місті Рим за декілька днів набуде чинності так званий "закон про туалети"....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Две трети молодых китайцев-холостяков поддержали усиление надзора за сайтами знакомств

Большинство холостых молодых китайцев с недоверием относятся к информации, которую сообщают о себе пользователи сайтов знакомств, а также беспокоятся о приватнос....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Гурт із США зняв кліп в українській тюрмі

Американський інді-поп-гурт зняв музичний кліп, у якому взяли участь 12 справжній ув'язнених, що проходили кастинг у Київській в'язниціПро це повідомляє UAinfo....

Загрузка...
Загрузка...