РПЦ в Україні закликала Варфоломія відкликати Томос

Вважаючи, що після II туру виборів Президента України піде реставрація "старих" умов існування держави, Російська Православна Церква в Україні звернулась до патріарха Варфоломія відкликати Томос з України. Цей документ россійські "святослужбовці" прийняли на засіданні своєї церкви 3 квітня.

РПЦ

Проводячи свою лінію підлеглості московському патріарху Кірилу, вони зауважили:

Слід констатувати, що дії Константинопольського Патріархату в Україні завдали великої шкоди українському православ'ю, а також стали загрозою для всеправославної єдності. Вважаємо, що Константинопольський патріархат і особисто патріарх Варфоломій має визнати свою помилку і працювати над її виправленням. Способом виправлення цієї помилки могло б бути відкликання Томосу, заклик до розкольників (по виразу росіян) про покаяння в гріху розколу та скликання Всеправославного зібрання за для соборного вирішення українського церковного питання.

Це цілком вкладається в загальну поведінку московського патріарха про непорозуміння та неприняття української церковної громади, яка прийняла Томос від Патріарха Ворфоломія.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Листопад у Київській опері: must see&listen

9 листопада - «Набукко» (Дж....

Загрузка...

Це може бути цікавим

У Києві пройшов другий екофлешмоб "​#trashtag"

VIDEOZHARA і популярні блогери Євген Клопотенко і Маша Себова разом з учасниками ком'юніті креаторів зібрали понад 100 мішків сміття в Нікольському лісі на Червоному Хут....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​Зеленский и Штайнмайер обсудили ситуацию на Донбассе

Ситуацию на Донбассе обсудили президенты Украины и Германии Владимир Зеленский и Франк-Вальтер Штайнмайер....

Загрузка...
Загрузка...