Розроблено тест на визначення рівня IT-безпеки бізнесу

Латвійський IT-інтегратор Tet (раніше – Lattelecom) розробив тест, який допоможе українським підприємствам визначити рівень вразливості IT-інфраструктури.

Залежно від результатів тестування Tet запропонує оптимальні варіанти захисту інформації. Компанія надає широкий спектр IT-послуг для бізнесу, в тому числі пропонуючи інноваційні IT-рішення для підвищення кібербезпеки.

Розроблено тест на визначення рівня IT-безпеки бізнесу

Глобальна комп'ютеризація бізнесу призвела до появи нових способів незаконного отримання даних компаній. Ці способи часто використовують конкуренти для доступу до конфіденційної інформації, шантажу і завдання шкоди репутації підприємства. Через підвищення рівня IT-загрози компаніям необхідно приділяти більше уваги захисту від IT-ризиків. Вони можуть бути результатом як навмисної атаки ззовні, так і недбалості керівництва та співробітників.

Поширеною загрозою кібербезпеці є DDoS-атаки – потік фальшивих запитів від різних хостів, який блокує сервер потрібного ресурсу. Також серйозної шкоди завдають комп'ютерні віруси. Останнім часом підвищилась активність вірусів-шифрувальників, таких як WannaCry, Petya і Trojan. Вони становлять особливу небезпеку, тому що з їхньою допомогою зловмисники спершу проникають в інфраструктуру підприємства, а не атакують її безпосередньо.

Інформаційну загрозу можуть становити і самі співробітники. Через недбалість або необізнаність вони можуть відкрити лист із вірусом з робочого комп'ютера або переслати важливий робочий лист за неправильною адресою. Також власники бізнесів іноді намагаються заощадити на придбанні ліцензійного ПЗ, втрачаючи технічну підтримку компаній-розробників.

Для забезпечення і захисту інформаційної безпеки підприємствам слід у першу чергу зосередитися на запобіганні можливим ризикам, а не на ліквідації їхніх наслідків. Тест від Tet пропонує українським компаніям дати відповіді на 10 запитань, які стосуються проблем кібербезпеки, і таким чином визначити рівень IT-загрози. Тест можна пройти за посиланням.

- На жаль, підприємці часто несерйозно ставляться до IT-безпеки своїх компаній і б'ють на сполох уже після того, як стався факт витоку інформації або кібератаки. Керівники компаній також нерідко ігнорують необхідність підвищення обізнаності своїх співробітників про керування IT-безпекою. Цим тестом Tet сподівається привернути увагу до забезпечення кібербезпеки, щоб компанії могли вчасно запобігти IT-ризикам і захистити IT-інфраструктуру, – коментує Маріс Сперга, директор з розвитку бізнесу центрів обробки даних Tet .

Після проходження тесту Tet пропонує протягом місяця перевірити вразливість IT-інфраструктури за допомогою системи Nexpose виробництва Rapid7 – всесвітньо відомого і надійного постачальника послуг, оціненого такими гігантами, як Gartner. Ця система дає можливість провести ідентифікацію вразливості всіх IT-пристроїв компанії, визначає рівень критичності ризиків і надає рекомендації щодо їх усунення. Крім того, Tet пропонує захист від DDoS-атак, а також працює над рішеннями SIEM (IBM QRadar), а до кінця року планує створити SOC (Security Operations Center).

Про останні досягнення в світі науки і техніки читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​В Киеве пьяный водитель спровоцировал лобовое ДТП

Один человек доставлен в больницу с травмами различной степени тяжести в результате ДТП, которое произошло в Дарницком районе Киева утром в пятницу, 15 ноября....

Це може бути цікавим

Госбюджет-2020 принят. Какой обещают рост ВВП и курс доллара

За законопроект № 2000 о госбюджете на 2020 год проголосовало 280 нардепов, а министр финансов Оксана Маркарова отметила, что «никогда еще так рано не принимался госбю....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​Бізнесу дозволили порівнювати свій товар із продукцією конкурентів

Верховна Рада прийняла законопроект №0953, яким дозволяється в рекламній продукції відкрито порівнювати свій товар із продукцією конкурента....

Загрузка...