Роійські окупанти засудили "українських диверсантів" на 14 років колонії

Міський суд Севастополя засудив Володимира Дудку та Олексія Бессарабова, жителів українського міста в окупації, до 14 років позбавлення волі в колонії суворого режиму. Іх захисник вважає, що їх справи сфальсіфіковані.

Українці в полоні РФ

Таке рішення буле прийняте 4 квітня. Крім того адвокат Володимира - Сергій Легостов пояснив, що обом засудженим призначили також великі штрафи.

Дудці присудили виплатити РФ 350 тисяч рублів, Бессарабову – 300 тисяч рублів без права апеляції. Але засуджені не визнають своєї провини, і будуть оскаржувати вирок. Дудка і Бессарабов не визнавали і не визнають своєї провини, вони вважають справу сфальсифікованою.

Захисник також зазначив, що подібні справи зараз є самими розповсюдженими. В них проходять татарські та українські активісти, які ведуть боротьбу за свої права та гідність перед тоталітарною державою, якою є Росія.

Севастопольський та Сімферопільський міські суди стали сталими конвеєрами по фабрикації тих справ, що надає їм ФСБ Росії, вважають правозахисники.

Раніше Соцпортал писав про зниклих в Росії та за порушення прав українців.

Останні новини Криму читайте в розділі #Окупація на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Подросток и фаст-фуд: что делать и как бороться с зависимостью

Употребления фаст-фуда - тоже зависимость....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Красное мясо вредно: но, все зависит от дозы

Красное мясо вредно....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

33-роковини Чорнобильської трагедії: як згадуватимуть у Києві

До 33-х роковин Чорнобильської трагедії у столиці відбудуться урочисті та пам’ятні заходи: покладання квітів, мітинги-реквієми, тематичні виставки....

Загрузка...
Загрузка...