Україна укріплює кордон с Придністров'ям

На ділянці кордону з невизнаною республікою Придністров'я тривають укріпроботи. Підрозділи Могилів-Подільського загону імені Героя України старшого лейтенанта Вячеслава Семенова несуть службу з охорони державного кордону України у посиленому режимі.

Україна укріплює кордон с Придністров'ям

Як зазначають прикордонники це жодним чином не впливає на звичний перетин кордону громадянами у передбачених для цього місцях.

- З настанням теплої пори року інженерні групи розпочали ремонт інформаційних, основних та проміжних прикордонних знаків, а також засобів примусової зупинки автотранспорту у пунктах пропуску. Крім цього, протягнуто 400 метрів загороджувальних парканів з колючого дроту та викопано 100 метрів ровів на загрозливих напрямках. Переважна більшість заходів з інженерно-технічного облаштування ділянки кордону проводиться на межі з Придністров’ям,- розповідає заступник начальника прикордонного загону – начальника інженерно-технічного відділу полковника Роман Заморій.

На даний час інженерні групи прикордонного загону щоденно виходять на кордон.

Нагадаємо,

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Привычки, выдающие психическое расстройство

Большинство людей, вместо того, чтобы обратиться к специалисту, сваливают все на свой характер или привычки....

Загрузка...

Це може бути цікавим

В Житомирской области учителя перекрыли международную трассу

Педагоги требуют выплатить им зарплатуВ Лугинском районе Житомирской области на международной трассе Киев-Ковель-Ягодин затруднено движение из-за акции учителей....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Вован и Лексус разыграли губернатора Аляски

Российские пранкеры Вован и Лексус (Владимир Кузнецов и Алексей Столяров) разыграли губернатора Аляски Майка Данливи от имени экс-премьера Украины Владимира Грой....

Загрузка...
Загрузка...