Порошенко на три роки продовжив дію мита на вивіз металобрухту

Петро Порошенко підписав указ згідно якого мито 58 євро за тонну на вивіз металобрухту за кордон діятиме ще три роки.

Порошенко на три роки продовжив дію мита на вивіз металобрухту

Про це повідомляє УНН, передає Соцпортал.

Президент України Петро Порошенко підписав закон про внесення змін до закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо зменшення дефіциту брухту чорних металів на внутрішньому ринку”. Відповідна інформація з’явилась на сайті Верховної Ради.

Відповідно до тексту проекту закону щодо зменшення дефіциту брухту чорних металів на внутрішньому ринку, передбачається, що будуть продовжені дії мита на вивіз металобрухту за кордон до 58 євро за тонну ще на три роки для ліквідації дефіциту метала всередині країни. Раніше його вдалось скоротити з 9% до 2%, однак за останній час світові ціни на металобрухт піднялись на 30%, що сприяє вивозу брухту металу за кордон, подібно лісу-кругляку.

За словами голови профільного комітету нардепа Віктора Галасюка, засади цього закону допоможуть зберегти 20 тис. робочих місць у цій сфері, а також 1,5 млрд грн додаткових надходжень до державного бюджету.

Нагадаємо:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​Сколько выходных будет на Новый год и Рождество

Жители Украины отдыхать будут с 29 декабря по 1 января, а также с 4 по 7 января....

Це може бути цікавим

В Украине продлят проект по профессиональной переподготовке переселенцев и жителей Донбасса

В Украине продлят реализацию проекта «Профессиональная интеграция внутренне перемещенных лиц в Украине», направленного на улучшение трудоустройства переселенц....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​В Украине изменят систему выплат для части пенсионеров

Пенсия по возрасту в Украине будет назначаться автоматически, а рассчитать размер такой выплаты можно будет в режиме онлайн....

Загрузка...