НАТО захистить українські кораблі в Азовському та Чорному морях

В найближчі дні представники НАТО в Вашингтоні приймуть пакет військових заходів у відповідь на агресію РФ. Це гарантує безпеку для проходу українських кораблів через Керченську протоку до Азовського моря.

США

В Вашингтоні представники НАТо розглянуть весь комплекс питань протидії агресії Росії в Європі. Про це повідомила під час прес-конференції в столиці США Кей Бейлі Гатчісон, постпред США при НАТО:

Союзники по НАТО мають бути певними, що ці води є відкритими для вільного судноплавства, що країни Чорноморського басейну та розташовані навколо - убезпечені від російського втручання. Це неприпустимо, що вони утримують українських моряків у в'язниці в Москві прямо зараз. І отже, ми маємо намір запевнитися, що маємо можливості стримати дуже агресивну Росію.

Постпред розповіла про порушення Кремлем договору щодо скорочення ракет середньої та малої дальності. Вона нагадала, що США змушені вийти з Договору, тому що РФ нехтувала їм.

Про співробітництво США та України читайте тут.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Фрэнк Оушен запустил серию квир-вечеринок

Они будут проходить в закрытом режиме Американский музыкант Фрэнк Оушен запустил серию квир-вечеринок под названием «PrEP+»....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Если компанией руководит женщина, этот бизнес стоит дороже - исследование

Данные показали, что за два года после назначения нового генерального директора у компаний с руководительницами цена акций была больше в среднем на 20% S&P Global проан....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Власти Испании отказались от переговоров с каталонскими сепаратистами

Протестующие в Барселоне возводят баррикады....

Загрузка...
Загрузка...