Юрій Дідовець допомагає протидіяти фальсифікації на виборах

Юрій Додовець, БатьківщинаДепутат Київради від фракції «Батьківщина» Юрій Дідовець закликав перевірити законність реєстрації більш ніж 660 виборців.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської парторганізації.

Нещодавно до Юрія Дідовця надійшло звернення, в якому йшлося про очевидну фальсифікацію кількості виборців на окрузі №801095.

За списками, у двох квартирах на цьому окрузі проживає сумарно понад 660 осіб. За адресою вул.Бондарська, 3, кв.104 зареєстровано 380 людей, а на вул.Правди, 85-Б, кв.101 – 287 людей. Абсолютно всі вони є дієздатними та повнолітніми громадянами України.

Юрій Дідовець направив звернення до Центральної виборчої комісії, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та генерального прокурора Юрія Луценко з проханням перевірити законність реєстрації місця проживання осіб за вищевказаними адресами.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

МОН планирует поднять зарплаты педагогам

К основным планам министерства относится повышение уровня заработной платы для педагогов с минимальными заработкамиМинистр образования и науки Анна Новосад опу....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Как предупредить грипп и простуду

С приходом осени очень часто, к сожалению, приходит сезон болезней- простуда, грипп....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Наймолодшому сертифікованому тренеру з веганства 9 років

9-річний веган-активіст Еван Лефевр став наймолодшим сертифікованим тренером з веганського способу життя в світі, закінчивши нью-йоркську академію Main Street Vegan Academy ....

Загрузка...
Загрузка...