У Києві розпочинається прийом дітлахів до перших класів

Прийом документів до перших класів за гарантованим правом та правом вибору триватиме з 4 квітня до 31 травня цього року.

У Києві розпочинається прийом дітлахів до перших класів

Про це Соцпортал повідомили у прес-службі КМДА.

Минулого року районні в місті Києві державні адміністрації за кожною початковою школою або початковою ланкою будь-якої гімназії чи ліцею, закріпили територію обслуговування, так званий мікрорайон.

Саме діти, які проживають на такій території, як минулого, так і цього року, матимуть гарантоване право на першочергове зарахування.

Також право на першочергове зарахування мають рідні сестри і брати дітей, які вже є учнями/ученицями конкретної школи, діти працівників відповідного закладу загальної середньої освіти та випускники дошкільного підрозділу цієї школи.

У Департаменті освіти і науки КМДА наголошують, що прийом заяв та документів до перших класів за гарантованим правом та правом вибору проходитиме із 4 квітня до 31 травня 2019 року.

Якщо у сім’ї є майбутній першокласник, потрібно подати до школи заяву, копію паспорта; копію свідоцтва про народження дитини, оригінал медичної довідки та документ, що підтверджує місце проживання відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів» від 13 вересня 2017 року № 684.

Для зручності громади Києва та уникнення зайвої бюрократичної тяганини усі школи отримали відомості з реєстру територіальної громади міста Києва, що підтверджують місце проживання потенційних першокласників. Якщо відомості про дитину внесені до реєстру, то ніяких додаткових документів, що засвідчують місце проживання, не потрібно.

Нагадаємо:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

США: видача роспаспортів на окупованих землях – акт агресії

Держдеп США визначив рішення Кремля про видачу паспортів на окупованих землях актом агресії....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В Україні стали виробляти більше соняшникової олії

За підсумками березня цього року виробництво соняшникової олії в України виросло більш, ніж на 20% у повірянні з березнем 2018 року....

Загрузка...
Загрузка...