Поступове банкрутство. В Газпромі призначено нових керівників

Держкомпанія Росії "Газпром" поступово банкрутує. По результатам розслідування опозиціонерів до кремлівської влади було зясовано, що втрати бюджету від будівництва 3-х основних газогонів складають більше $30 млрд. Одною з ознак цього "угасання" є зміна керівництва компанії - заступників голови правління Олексія Міллера.

газпром

У відставку подали члени правління Сергій Прозоров, заступник голови правління Андрій Круглов. На їх місця призначені нові керівники. Як зазначали в пресі Росії, ця компані давно по факту державною не являється, бо контрольний пакет акцій належить іноземцям.

Так відомо, що в минулому році 35% акцій викупили китайці, а раніше, більше 20% акцій відійшли до принців Кувейту та до офшорів на островах. Зараз Газпром перебуває під американськими санкціями, росте напруга і з європейцями.

Европейці хочуть обмежити монопольне право росіян на трубу "Північний потік-2", вважаючі, що буде законіше передати її під зовнішнє управління. Зараз Росія добудовує цей "потік" власним коштом, ще не маючи всіх дозвільних документів. Але це будівництво лобіює Ангела Меркель, канцлер Германії.

Про Ангелу Меркель читайте тут.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Листопад у Київській опері: must see&listen

9 листопада - «Набукко» (Дж....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Фонд гарантування вкладів порахував суму банківських вкладів українців

Станом на 1 жовтня 2019 року сума вкладів фізичних осіб в банках-учасниках Фонду гарантування вкладів склала 443,6 млрд грн, у той час як на 1 вересня 2019 року цей показник....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Загрязнение воздуха в Киеве выше, чем показатели столицы Китая - Пекина

Загрязнение воздуха в Киеве, по данным ресурса AirVisual выше, чем показатели столицы Китая - Пекина....

Загрузка...
Загрузка...