Поступове банкрутство. В Газпромі призначено нових керівників

Держкомпанія Росії "Газпром" поступово банкрутує. По результатам розслідування опозиціонерів до кремлівської влади було зясовано, що втрати бюджету від будівництва 3-х основних газогонів складають більше $30 млрд. Одною з ознак цього "угасання" є зміна керівництва компанії - заступників голови правління Олексія Міллера.

газпром

У відставку подали члени правління Сергій Прозоров, заступник голови правління Андрій Круглов. На їх місця призначені нові керівники. Як зазначали в пресі Росії, ця компані давно по факту державною не являється, бо контрольний пакет акцій належить іноземцям.

Так відомо, що в минулому році 35% акцій викупили китайці, а раніше, більше 20% акцій відійшли до принців Кувейту та до офшорів на островах. Зараз Газпром перебуває під американськими санкціями, росте напруга і з європейцями.

Европейці хочуть обмежити монопольне право росіян на трубу "Північний потік-2", вважаючі, що буде законіше передати її під зовнішнє управління. Зараз Росія добудовує цей "потік" власним коштом, ще не маючи всіх дозвільних документів. Але це будівництво лобіює Ангела Меркель, канцлер Германії.

Про Ангелу Меркель читайте тут.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Идеальный подарок для девочек - наборы ​пупси слайм​

Слаймы за годы своего существования покорили сердца детей по всему миру....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Донька військовополоненого моряка звернулась до міжнародної спільноти

Родичі українських військовополонених моряків у Москві поспілкувались з представниками дипломатичних місій країн Великої сімки та держав-членів Євросоюзу....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Apple выпустит новый бюджетный смартфон?

По последним данным Apple планирует выпустить новый бюджетный смартфон на базе iPhone 8 в начале 2020 года....

Загрузка...
Загрузка...