Однорічна дитина отруїлася водою з колодязя

На Харківщині однорічна дитина отруїлася водою з колодязя і у важкому стані була госпіталізована до місцевої лікарні. Фахівці встановили, що у воді містилися нітрати.

Однорічна дитина отруїлася водою з колодязя

Про це Соцпортал повідомили у Харківському обласному лабораторному центрі.

У Харківській області зареєстровано випадок отруєння дитини віком 2 рік і 2 місяці нітратами, що містилися у питній воді з колодязя.

Дитина, що мешкає у смт Прудянка Дергачівського району Харківської області, у важкому стані була госпіталізованадо відділення анестезіології та інтенсивної терапії КЗОЗ «Обласна дитяча клінічна лікарня» №1.

Мати дитини, знаючи про понаднормативний вміст нітратів у воді власного колодязя (перевищення ГДК в 1,3 раза), використовувала для задоволення питних потреб дитини фасовану воду, а для приготування їжі – воду з іншого колодязя, вода в якому за свідченнями інших мешканців була «хорошою».

За фактом отруєння дитини фахівцями ДУ «Харківський ОЛЦ МОЗ України» проведено дослідження води з цього колодязя, вміст нітратів у воді становив 414,3 мг/дм3, що у 8,3 рази перевищує гігієнічний норматив.

Нагадаємо:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

У Празі українці вже сформували чергу до виборчої дільниці

У столиці Чехії Празі ще до відкриття виборчої дільниці, українці, що нині перебувають цій країні та мають намір проголосувати у другому турі виборів Президента Ук....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Ученые показали Землю, с которой исчезли люди

Ученые показали апокалиптическое видео о том, какой будет наша планета, если на ней не останется ни одного человека....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Ка повысить пенсию - советы экспертов

Добиться повышение пенсии украинцы могут с помощью простого механима....

Загрузка...
Загрузка...