Запаси "голубого палива" в українських ПСГ максимальні за п'ять років

Україна в квітні 2019 року запаслася найвищим рівнем запасів голубого палива у своїх підземних сховищах за останні 5 років. Це виявилось після оприлюднення даних Акціонерним Товариством "Укртрансгаз".

Укртрансгаз

Відбор голубого палива в Україні розпочався на початку листопада минулого року, і продовжувався по кінець березня 2019 року. За цей час Україна знизила запаси на половину на 8 млрд 408 млн м3 – до 8 млрд 787 млн м3.

Сумарний відбір палива з газосховищ перевищив закачування на 0,82 млрд м3, тоді як в 2017 році закачування перевищило відбір на 2,733 млрд м3. Таким чином, всі панічні заяви в ЗМІ про катастрофічне положення з запасами голубого палива є неправдивими, вважають спеціалісти "Нафтогазу".

Крім того вже оприлюднювалась ціна закупки в Європі, яка є нищою, чим та, що запропонував своїм друзям В.Медведчуку та Ю.Бойко премєр-міністр Д.Медведев на зустрічі в Москві, напередодні закінчення першого туру перегонів на пост Президента України.

Також ми писали про нову ціну на газ.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Виборець вирішив пообідати бюлетенем

На одній з виборчих дільниць у Чернігові чоловік хотів винести бюлетень....

Загрузка...

Це може бути цікавим

На Київщині чоловік вкрав бюлетень

На одній з виборчих дільниць Києва чоловік після голосування разом з бюлетенем вийшов з приміщення, сів на свій велосипед та поїхав....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В Україні стало менше корів

На даний момент поголів’я великої рогатої худоби в Україні не дотягує до 1,5 мільйони голів....

Загрузка...
Загрузка...