Вибори в Україні були вільні і конкурентні — спостерігачі Місії ОБСЄ

Як зазначили спостирігачі міжнародних організацій, I тур виборів 2019 був справедливо-конкурентним і громадяни мали можливість вільного голосування. Це озвучив Ілка Канерва, спецкоординатор ОБСЄ, президент ПА ОБСЄ під час прес-конференції представників міжнародних спостерігачів.

Віборі 2019

Крім нього були присутні представники-спостерігачі: Парламентської асамблеї НАТО та Європейського парламенту, Парламентської асамблеї ОБСЄ, Бюро з демінститутів і прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ, Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ).

Ілка Канерва зазначив:

Ми можемо говорити, безумовно, що це були конкурентні вибори і була забезпечена можливість голосувати за того кандидата, якого обирав громадянин. Безумовно, все буде визначатися в другому турі. Мій особистий висновок - ці конкурентні вибори ведуть .... до 2-го раунду. Сподіваюся, що це надихне українців продовжити демократичний розвиток в світі і безпеку ... з європейськими цінностями.

Також було підкреслено, що зараз в Україні була велика кількість міжнародних спостерігачів, що також сприяло мінімізації порушень. Але вони не вплинуть на загальний результат волевиявлення. Хоча були кібератаки та втручання іншої держави в вибори для їх зриву чи для дискредитації.

Раніше ми писали про вибори 2019 року

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Кращі ВНЗ України очима роботодавців

Цьогорічна вступна кампанія до вишів розпочнеться вже за декілька днів....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Поліція: у Василькові бійцівський пес напав на жінку

У Василькові пес бійцівської породи напав на літню жінку....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Украинские дизайнеры на мировых подиумах. ПАРА SOLO: история успеха

У ваших коллекций есть единый стиль? Для кого вы шьете? Создаем одежду для подростков и молодых девушек ,женщин модную одежду по новейшим мировым трендами....

Загрузка...
Загрузка...