В Україні посилився брак працівників во всіх галузях економіки

Всі галузі промисловості в Україні та сільське господарство відчувають брак кадрів з 2018 року. Тепер роботодавці розробляють стратегії залучання працівників, не враховуючи державниі програми із стабілізації відпливу робочої сили.

Більше 3 млн співвітчизників виїхало за кордон для роботи. В інших країнах вони працюють в будівництві (45,2%), в домогосподарствах (19,8%), в сільському господарстві (14,9%), в торгівлі, на транспорті, в готельному бізнесі (до 3,7%).

Про пише Євгенія Вознюк, топ-менеджер HR-послуг. За її словами:

Найпопулярнішими професіями є будівельні, сезонні збирачі городини та садівництва, прибиральники, доглядачі за людьми похилого віку, рідше — водії (таксі, вантажних авто), касири в торговельних залах, продавці.

Українці працюють за кордоном по 40–60 годин на тиждень, а майже кожен п'ятий (19%) працювали довше: з них у 14% тиждень тривав до 80 годин, а в 5% перевищив 81 годин. Причому, майже половина співвітчизників працюють без підписання трудового договору. Тобто більшість робітників з України працюють без гарантій і захисту країни перебування.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Науковці з Данії переконують, що сумки з текстилю більш шкідливі, ніж поліетиленові пакети

Науковці з невеличкої Скандинавської країни дійшли цікавого висновку, що різноманітні сумки та упаковки, які пропонуються, як альтернатива поліетиленовим пакета....

Загрузка...

Це може бути цікавим

"Повзуча агітація" у День тиші: хто і як порушує "дух закону" про вибори

Рух ЧЕСНО знову фіксує у передвиборчий “день тиші”, який настав опівночі 20 квітня, зовнішню рекламу без вихідних даних, що за стилем нагадує агітацію кандидатів у ....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Туризм уничтожает исторические города планеты: местные начали борьбу

Туризм это не только приятное времяпрепровождение, а еще и весьма ощутимый урон для исторических городов планеты....

Загрузка...
Загрузка...