Соціологи змоделювали результат другого туру виборів Президента України

Соцопитування, проведені перед I туром виборів, при виході в II тур Володимира Зеленського та Петра Порошенка, переможе "Зе". Однак журналісти і соціологи з незалежних організацій вважають, що це маніпулювання фактами. А факти такі, що Зеленський являє собою "чорну діру", коли кандидат може оперувати політичними та економічними термінами тільки з суфлером.

2й тур

На дебатах з Петром Порошенко його опонент Володимир Зеленський розсипеться в прах. Тому незалежні соціологи кажуть, що діючий глава держави отримує перемогу над своїм опонентом з перевагою в кілька відсотків в другому турі.

Але олигархічні спеціалісти вважають, що все буде навпаки: у цій парі Зеленський отримує до 40% голосів, а Порошенко – 20%. Володимир Зеленський може отримати перевагу над Порошенко тільки в тому випадку, якщо обере наступальну тактику, коли згадає йому всі його "вади" в кадровій політиці.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

На виборчій дільниці помер пенсіонер

На виборчій дільниці в одному райцентрів Тернопільщини помер пенсіонер....

Загрузка...

Це може бути цікавим

У Празі українці вже сформували чергу до виборчої дільниці

У столиці Чехії Празі ще до відкриття виборчої дільниці, українці, що нині перебувають цій країні та мають намір проголосувати у другому турі виборів Президента Ук....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Как побороть прокрастинацию

Прокрастинация – явление характерное для многих людей....

Загрузка...
Загрузка...