Поліція викрила наркотики, що належать міжнародному картелю на 50 млн доларів.

Голова Національної поліції Сергій Князєв розказав про вилучену партію наркотиків, яка є найбільшою в історії нашої країни. Правоохоронці під час спецоперації, в координації з УБН США і Великобританії, вилучили півтонни героїну - повідомляє прес-служба Національної поліції.

Героїн належить міжнародному картелю, вартістю $50 млн. В столиці України арештовано трьох наркоділків транснаціонального картелю з полутоною героїну. Цей небеспечний наркотик в найбільшої кількості отримують на плантаціях в Афганістані та Пакістані.

Наркотики знайшли в гаражі під фруктами. По даним поліціантів, це громадяни Молдови, Румунії, Македонії та Туреччини. Вони займаються перевозом опасної речовини з Центральної Азії до Євросоюзу через територію Росії та України.

Раніше велика партія наркотиків була викрита в 2018 році. Тоді затримали громадянина Росії.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Какие варианты бельевого стиля остаются в моде в 2020 году

Мир увидел новый фасон одежды от дизайнера Vera Wang прет-а-порте в стиле нижнего белья....

Це може бути цікавим

5 продуктов для улучшения работы кишечника

Для здорового кишечника специалисты рекомендуют йогурт, оливковое масло, волокнистые фрукты и овощи, чеснок О пользе этих продуктов для кишечника сообщает издани....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Зеленський відправився до Польщі з робочим візитом

Президент України Володимир Зеленський розпочинає робочий візит до Польщі, де візьме участь у заходах до річниці звільнення концентраційного табору "Аушвіц"Прези....

Загрузка...