Договір про дружбу Киева з Москвою не діє з 1 квітня 2019 року

Договір про дружбу між Україною та Росією вже не діє. Киев, в умовах продовження україно-російської війни, не вбачає за потрібне його поновлювати з Москвою. Тому з 1 квітня 2019 року цей важливий раніше документ втрачає свою чинність.

Договір дружби з Росією

Договір дружби був підписаний 22 років тому Леонідом Кучмою і Борисом Єльциним. Тоді країни зобов'язались дбати про територіальну цілісність кордонів . Його дію подовжили через 10 років. Але зараз ситуація змінилась, бо Москва здійснила збройну агресію проти України та загарбала 7% теріторії. Денонсація договору проведена згідно статті 70 Віденського договору про правові наслідки міжнародних договорів.

Крім вказаного договору, Леонід Кучма підписав Будапештський меморандум, відмовляючись від ядерного статусу в області озброєнь, фактично роззброївши нашу країну перед ворогом. За це Україна отримала обіцянки зі сторони Росії не порушувати кордони, що підтвердили США та Великобританія.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Під час другого туру зафіксовано два факти підкупу виборців

Окрім підкупу виборців, зафіксовано випадки погроз фізичною розправою....

Загрузка...

Це може бути цікавим

На виборчій дільниці помер пенсіонер

На виборчій дільниці в одному райцентрів Тернопільщини помер пенсіонер....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Пенсіонер, який спричинив ДТП, загинув на місці

На одній з вулиць Харкова пенсіонер не впорався з керуванням легковика, вилетів на зустрічну смугу та врізався у інший легковик....

Загрузка...
Загрузка...