Арсен Аваков назвав три варіанта розвитку подій після другого туру

Арсен Аваков, міністр внутрішніх справ вважає, що після другого туру 21 квітня в Верховній Раді коаліція більшості може зникнути. Або залишиться та, що буде виконувати "перехідні" функції.

Міністр МВС припустив, що після приходу нового Президента України, чи при збереженні статус-кво, в парламенті відкроється можливість створити нову коаліцію після виборів в вересні у Верховну Раду. І так буде до парламентських перегонів. Це буде, якщо новий президент зможе утворити нову коаліцію.

Про це Арсен Аваков зазначив в інтерв'ю LB.ua :

Парламент спершу "переварить", що відбувається. Потім подивиться на те, які принципи проголосить новообраний президент, і залежно від цього залишиться працювати колишня коаліція або утворюється якась "технічна-перехідна". Третій варіант - новий президент сформує нову коаліцію.

По словам високопосадовця так було і в 2014 році, коли, щоб "перебудуватися" і прийняти ключові рішення збирали по 300 голосів. Також він зазначив, що "Народний фронт" орієнтується не на президентські, а на парламентські перегони, щоб створити в Верховній Раді потужну фракцію.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Как выбрать стильные зимние женские ботинки

"Миратон” - магазин стильной и брендовой обуви для тех кто ценит качество и не отстает от последних модных тенденций....

Загрузка...

Це може бути цікавим

В Австралии заменят бумажные учебники на VR/AR-гарнитуры

Австралийский университет La Trobe начал (в экспериментальном режиме) заменять бумажные учебники на VR/AR-гарнитуры....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Украину накрыло облако угарного газа

По данным онлайн-карты ресурса Windy на 10:00 21 октября его концентрация над нашей страной рекордная и уступает только Китаю....

Загрузка...
Загрузка...