Правила не писані: в день виборів в інтернеті транслювалася реклама кандидатів

Не зважаючи на "букву закону", в день виборів в інтернеті тривала трансляція реклами окремих кандидатів на посаду Предидента України.

Про це повідомляє Соцпортал з посиланням на Чесно.

- Загалом ЧЕСНО сьогодні зафіксував 18 рекламних відеороликів від сторінки “Прес-центр Бойко”. Сама сторінка була створена на початку лютого, та присвячена виключно висвітленню діяльності кандидата в президенти Юрія Бойка, - йдеться у повідомленні.

Також, в день виборів зі сторінки “Анжелика А” рекламується відео пісні вуличного музиканта, очевидно, проти кандидата Порошенка. На цей канал в Youtube це відео було завантажено понад 2 роки тому.

Ще одне рекламне відео в Youtube містить ознаки реклами на користь кандидата Володимира Зеленського. Це відео рекламується зі сторінки Альберта Точиловського. На своїй сторінці автор відео коментує найрізноманітніші питання - від сурогатного материнства і утеплення будинків до євроблях, спорту та виборів.

Крім цього, в день виборів ЧЕСНО зафіксував рекламу на користь Олега Ляшка зі сторінки Tut News у соцмережі Facebook. Допис почали рекламувати ще вчора, тобто з дня тиші. За його поширення заплатили щонайменше 100 доларів. Загалом на рекламні дописи на користь Ляшка з цієї сторінки від 25 березня витратили щонайменше 2 тисячі доларів. Cторінка Tut News поширює передовсім матеріали інших популярних новинних сайтів країни і час до часу публікує компліментарні дописи (часто рекламні) на користь Олега Ляшка.

Також, рух ЧЕСНО в день виборів зафіксував рекламу проти кандидата Анатолія Гриценка. На рекламі в Google стоїть сайт grytsenko.net який поширює компромат на Гриценка, зокрема щодо ніби то розпродажу зброї, розкрадання земель та його причетності до корупції.

Також, в YouTube рекламують новину «Прямого каналу» про те, що Володимир Зеленський відмовився від ефіру на одному з українських каналів.

Нагадаємо, що згідно із законодавством, агітація у переддень виборів та під час виборів заборонена.

Нагадаємо, що:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Студент вбив чорного археолога

На Сумщині студент вбив чорного археолога з яким вони не поділили прибуток....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Стало відомо, скільки людей напередодні другого туру виборів змінили місце голосування

Напередодні другого туру більше 300 тисяч громадян України змінили місце голосування....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В Киеве собираются модернизировать теплосети за счет европейского кредита

В Киеве планируют модернизировать теплосети за счет кредита Европейского банка реконструкции и развития....

Загрузка...
Загрузка...