Сьогодні вже зафіксували більше 150 випадків порушень виборчого законодавства

Більшість із зафіксованих порушень пов’язані із незаконною агітацією.

Про це Соцпортал повідомили у департаменті комунікації МВС України.

У «день тиші» до поліції вже надійшло 159 заяв про порушення виборчого законодавства

79 фактів пов’язані із незаконною агітацією, вісім– із підкупом виборців, два факти – хуліганство, один – погроза фізичною розправою та 69 інших фактів. Про це сьогодні, 30 березня, розповів перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий.

- Усі підрозділи МВС продовжують працювати у посиленому режимі. Під охороною Національної поліції перебуває 29 866 комісій. Для безпеки та порядку безпосередньо на виборчих дільницях залучено понад 39 тисяч поліцейських, а на окружних виборчих комісіях – 518 правоохоронців. Оперативний штаб МВС фіксує та перевіряє 100% повідомлень, які і ті, що надходять на лінію 102, так і ті, які аналітики штабу виявляють у відкритих джерелах: ЗМІ, соціальні мережі та інше. Окрім цього, ми постійно в контакті з громадською мережею ОПОРА, - зазначив Сергій Яровий.

Він додав, що всього з початку виборчого процесу Національна поліція зареєструвала 4 891 повідомлення, пов’язане з порушенням виборчого законодавства.

- За цими фактами розпочато 250 кримінальних проваджень та складено 655 адміністративних протоколів, - сказав Сергій Яровий.

Нагадаємо:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Госбюджет-2020 принят. Какой обещают рост ВВП и курс доллара

За законопроект № 2000 о госбюджете на 2020 год проголосовало 280 нардепов, а министр финансов Оксана Маркарова отметила, что «никогда еще так рано не принимался госбю....

Це може бути цікавим

​В Харькове из-за отказа врачей в помощи умерла пенсионерка​

Дочь умершей говорит, что юристы советуют ей обратиться в полицию, ведь неоказание помощи – уголовное преступление....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​В Шевченковском районе Киева выгорел пункт приема стеклотары

Киоск приема стеклотары уничтожен в результате пожара, который произошел в Шевченковском районе Киева в среду, 13 ноября....

Загрузка...