В Україні стрімко дешевшає редиска

На даний момент редиска в Україні коштує удвічі дешевше, ніж у березні 2018 року.

Про це повідомляє Інфо-Шувар, передає Соцпортал.

Сезон продажів української редиски розпочався тільки 2 тижні тому і за цей період ціни на дану продукцію встигли суттєво впасти. Сьогодні українська редиска, мінімум,вдвічі дешевша, ніж в кінці березня 2018 року.

- Просідання ціни сьогодні відбувається під впливом збільшення пропозиції, при цьому, зниження ціни дуже позитивно впливає на попит. Сьогодні на нашому ринку присутня українська редиска із бадиллям, і обрізна, запакована у великі пластикові пакети. Редиску із бадиллям купує і населення і гуртові компанії, обрізна редиска - це продукт переважно для гуртових компаній, які потім розвозять продукцію по роздрібних ринках та магазинах по всій території України, - розповідає експерт Іван Федишин.

На даний момент українська редиска із бадиллям пропонується по 7-8 грн(0,23-0,26 EUR) за пучок, а обрізна редиска коштує 29-30 грн/кг (0,95-0,99 EUR/кг).

Нагадаємо:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Самая сексуальная спортсменка мира живет в Германии

Немецкая легкоатлетка Алиса Шмидт недавно была признана самой сексуальной спортсменкой мира по версии австралийского издания Busted Coverage Алиса родилась в пригороде....

Це може бути цікавим

Бюджет 2020: помощь одиноким матерям

В госбюджете Украины на 2020 год заложено увеличение помощи на возмещение услуг муниципальной няни и одиноким матерям....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Как стать аспирантом в Германии: инструкция

Учиться в аспирантуре в Германии можно бесплатно....

Загрузка...