В Україні стрімко дешевшає редиска

На даний момент редиска в Україні коштує удвічі дешевше, ніж у березні 2018 року.

Про це повідомляє Інфо-Шувар, передає Соцпортал.

Сезон продажів української редиски розпочався тільки 2 тижні тому і за цей період ціни на дану продукцію встигли суттєво впасти. Сьогодні українська редиска, мінімум,вдвічі дешевша, ніж в кінці березня 2018 року.

- Просідання ціни сьогодні відбувається під впливом збільшення пропозиції, при цьому, зниження ціни дуже позитивно впливає на попит. Сьогодні на нашому ринку присутня українська редиска із бадиллям, і обрізна, запакована у великі пластикові пакети. Редиску із бадиллям купує і населення і гуртові компанії, обрізна редиска - це продукт переважно для гуртових компаній, які потім розвозять продукцію по роздрібних ринках та магазинах по всій території України, - розповідає експерт Іван Федишин.

На даний момент українська редиска із бадиллям пропонується по 7-8 грн(0,23-0,26 EUR) за пучок, а обрізна редиска коштує 29-30 грн/кг (0,95-0,99 EUR/кг).

Нагадаємо:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Науковці з Данії переконують, що сумки з текстилю більш шкідливі, ніж поліетиленові пакети

Науковці з невеличкої Скандинавської країни дійшли цікавого висновку, що різноманітні сумки та упаковки, які пропонуються, як альтернатива поліетиленовим пакета....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Украинцам напомнили, как следует распоряжаться монетизированными субсидиями

Субсидию, которую с весны 2019 года начали выдавать "живыми деньгами", нельзя тратить на свое усмотрения до оплаты коммунальных услуг....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Загрузка...
Загрузка...