В Україні оголосили конкурс на вільні радіочастоти в 9 областях

В Україні оголосили конкурс на 16 вільних радіочастот у 9 областях. Конкурсними вимогами передбачено, що передачі мають вестися виключно українською мовою.

В Україні оголосили конкурс на вільні радіочастоти в 9 областях

Про це Соцпортал повідомили у прес-службі Нацради з питань телебачення і радіомовлення.

У зв’язку з наявністю вільних радіоканалів 28 березня Національна рада ухвалила рішення про оголошення конкурсу та затвердження конкурсних умов для мовлення в 16 населених пунктах України.

На конкурс винесено УКХ-частоти в 16 населених пунктах 9 областей України, зокрема в Горохові, Ковелі й Луцьку (Підгайці) Волинської області, Дніпрі, Житомирі (Андріївка) і Запоріжжі, Більмаку і Мелітополі Запорізької області, Білопіллі і Шостці Сумської області, Бережанах і Шумську Тернопільської області, Харкові й Ізюмі Харківської області, Хмельницькому і Чернівцях.

- Зараз ми намагаємося нашою командою, яка опікується розвитком телерадіомовлення України, завершити всі роботи щодо розбудови УКХ-мереж. Ми практично замовили все, що могли замовити, на звернення наших ліцензіатів. І сьогодні фактично ставимо крапку й оголошуємо, на мою думку, останній конкурс на УКХ-частоти. Унього увійдуть усі обласні центри, де наявні УКХ-частоти, а також нові населені пункти, висновки на які ми нещодавно отримали, − повідомив під час розгляду цього питання член Національної ради Сергій Костинський.

Конкурсними вимогами до програмної концепції передбачено, що передачі мають вестися тільки українською мовою. Також заборонена ретрансляція програм чи використання вихідних даних інших мовників. Граничний обсяг мовлення –24 години на добу.

Запропонована потужність, з якою мовитимуть радіостанції, − від 0,05 до 2 кВт.

Оголошення про конкурс незабаром буде опубліковане в газеті «Голос України».

Нагадаємо:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Виплати матеріального забезпечення: лікарняні, допомоги по вагітності та пологах, допомоги на поховання, тощо, дійсно було вимушено призупинено - ФССУ

Виплати призупинено не через нестачу коштів Фонд соціального страхування України підтвердив інформацію про те, що виплати нині призупинено....

Це може бути цікавим

Надежные оконные ролеты для защиты и комфорта

Интернет-магазин "Жалюзи сервис" предлагает широкий ассортимент товара по выгодным ценам на любой вкус....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​В Минсоц прокомментировали информацию о приостановке выплат больничных и декретных

Информацию о прекращении Фондом социального страхования Украины выплат больничных и декретных опровергли в Министерстве социальной политики....

Загрузка...