Щорічний віденський бал у Києві прикрасять унікальні інсталяції в українському стилі

​Щорічний віденський бал у Києві відбудеться 13 квітня в столичній мерії, його відкриють 30 пар дебютантів - традиційно першим танцем буде полонез.

Як заявила організатор віденських балів в Україні Марина Ігнатуша, нинішній бал присвячено сторіччю української державності, українським культурним традиціям у загальноєвропейському форматі.

- Головна ідея, яку ми просуваємо - це загальний європейський культурний простір, в якому є місце українськими традиціями і мистецьким проектам. Цього року наш бал присвячено сторіччю української державності, її знаковим подіям, - зазначила М.Ігнатуша. (Як відомо, Українська революція 1917-1921 років дозволила відродити українську державність - ред.).

За словами М.Ігнатуші, український колорит в європейській класичній традиції буде домінувати в стилістиці, музичних постановках, гастрономічних трендах та ін. Наприклад, інтер'єр прикрасять унікальні 3D-інсталяції з українськими орнаментами, на столах будуть серветки-витинанки та традиційні національні поєднання страв, такі як хліб із медом.

Як зазначив глава Огркомітету віденського балу в Україні, артист ЮНЕСКО в ім'я миру Герман Макаренко, в мистецькій програмі акцент зроблено на музику українських композиторів - Костянтина Данькевича, Миколи Лисенка та Володимира Івасюка. За словами Г.Макаренка, організатори віденських балів в Україні прагнуть популяризувати вітчизняну класичну музику на віденських балах в інших країнах, наприклад, на недавньому балу в Осло пролунав вальс сучасного композитора Юрія Шевченка - як своєрідний музичний подарунок від українських партнерів.

Віденські класичні бали під патронатом бального комітету Відня вдалося відродити в Україні з 2017 року і зробити їх щорічними - за цей час зібрано близько 2 млн грн на благодійні цілі. Це статусний міжнародний захід і яскрава художня подія за участю світових зірок, відомих оперних виконавців і музикантів.

Головні герої балу - дебютанти, вони завжди відкривають віденські бали в усіх столицях світу. До дебютантів віденських балів завжди прикута особлива увага, до дебютантів особливі вимоги, всі вони повинні бути бездоганні. Символічно, що одним із дебютантів став Народний герой України, учасник АТО Павло Чайка.

Цього року серед дебютантів багато відомих танцюристів, музикантів, співаків, акторів. Серед них знаний хореограф Сергій Костецький, який зізнався, що за багато років танцювальної кар'єри вперше розучує полонез, і цей новий досвід є досить цікавим. Ще один відомий танцюрист-дебютант - фіналіст шоу «Танці з зірками» Макс Єжов, правда, цього разу він буде в парі не з телеведучою Лесею Нікітюк, а з віце-міс Україна Кариною Комишною. А ось дебютант - фіналіст шоу «Х-Фактор», співак Кир Каплуновський сподівається на балу знайти «свою Попелюшку». Спробують свої сили на паркеті телеведучі Тетяна Бобрикова і В'ячеслав Матюхін.

Хореографічну постановку з дебютантами готують зіркові хореографи Андрій Дикий і Олена Балджи. А бальний етикет викладає визнаний експерт в цій царині Наталія Адаменко.

Цього року кращі дебютанти, обрані опівночі на балу принцом і принцесою, в якості подарунка отримають подорож на двох до Венеції.

Музичну програму виконає симфонічний оркестр «Київ-Класик» під керівництвом маестро Германа Макаренка.

Усі віденські бали у світі є благодійними проектами. Бал у Києві вже третій рік збирає кошти на програми столичного Центру реабілітації дітей з інвалідністю.

Нагадаємо,

У мережі з'явилося дуже київське та дуже старе фото.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Топ-10 самых богатых людей во всей истории человечества

Человечество веками гонялось за богатством....

Це може бути цікавим

Київський півмарафон став четвертим у світі півмарафоном із Silver Label

Київський півмарафон отримав статус Silver Label від World Athletics – міжнародної асоціації, яка об'єднує 214 легкоатлетичних федерацій з усього світу....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​В Украине отменены предельные тарифы на отопление и горячую воду

Решение об отмене предельных тарифов на отопление и горячую воду принял Кабинет министров Украины....

Загрузка...