Платформа онлайн-оголошень відмовилася від продажу тварин для тренувань

Найбільша українська платформа онлайн-оголошень OLXвідмовилася від продажу тварин для притравочних станцій.

притравочні станції, заборона

Про це повідомляє Соцпортал з посиланням на UAnimals.

- В результаті переговорів гуманістичного руху UAnimals та платформи онлайн-оголошень OLX, останньою було прийнято рішення про заборону продажу тварин для притравочних та випробувальних станцій, - йдеться у повідомленні. За словами зоозахисників на сьогоднішній день іде активна боротьба за заборону таких кривавих станцій в Україні, втім кроки гуманності треба робити прямо зараз.

- Саме тому, на OLX тепер не можна продавати тварин для притравочних/випробувальних станцій. Окрім того, платформою прийнято рішення про посилення контролю за дозвольними документами на розведення і продаж тварин, - розповіли вони.

Як відомо, на притравочних станціях диких тварин перетворюють на тренажери для вбивства. Звірям виривають ікла та кігті та спускають на них собак, зашивають та підліковують і повторюють до тих пір, поки тварина не помирає.

Нагадаємо, раніше:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Полански хотят исключить из гильдии режиссеров Франции из-за секс-скандала

Гильдия авторов, режиссеров и продюсеров Франции выразила намерение приостановить членство известного режиссера Романа Полански в организации из-за обвинений в ....

Це може бути цікавим

Как повышение средней зарплаты повлияет на расчет пенсий

По данным фонда, средняя зарплата в сентябре составляла 9322 грн 61 копейка....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Чем обернется отмена предельных тарифов на тепло - мнение эксперта

Решение Кабинета министров по отмене ограничения на придельную стоимость отопления и горячей воды может стать причиной роста тарифов примерно с января....

Загрузка...