За січень та лютий на робочому місці загинули 43 працівника - Держпраці

За січень та лютий 2019 року Державна служба з питань праці зафіксувала 43 смертельні випадки серед робітників - 27 та 16 відповідно.

загибель працівників

Статистика підтверджує, що найбільш небезпечними є такі сфери, як будівництво, агропромисловий комплекс та транспорт, повідомляє ГО «Соціальний рух».

Так, на будівництві за два місяці загинули 12 осіб. Найбільше в Київській області, де найактивніша забудова. Нещасні випадки пов’язані переважно з падінням з висоти. Наймолодший загиблий будівельник був 1997 року народження. На Волині ще один працівник такого ж віку згинув через те, що потрапив у конвеєр для подрібнення деревини. Касира 1998 року було вбито грабіжниками на Закарпатті.

Також 12 людей загинуло на підприємствах агробізнесу. Тут зафіксовано моторошні трагедії, коли один з працівників був знайдений утопленим у гноєсховищі фермерського господарства. Іншого потерпілого засипало зерновою масою. Ще один загинув через отруєння невідомою речовиною з підприємства.

Сім працівників загинули під час виконання своїх обов’язків у транспортній сфері. Один з них – машиніст тепловозу “Укрзалізниці”, який потрапив під потяг. Інший – 68-річний працівник КК «Київавтодор», який був збитий автомобілем на дорозі. Одна людина загинула під час вибуху шини, коли замінювали задні колеса в автомобілі Белаз.

В Держпраці також вказали на одне несвоєчасне повідомлення про загибель працівника. Так, співробітник ТОВ «Юнайтед Алко» загинув у робочий час через ДТП 14 січня. Службу повідомили лише 4 лютого. Як відомо, отримання висновків від Держпраці щодо загибелі на роботі дає можливість сім’ям отримати допомогу від держави. В той же час відсутність оформлення позбавляє працівника та його родину у разі каліцтва чи загибелі права на виплати. Рівень тіньової зайнятості в Україні, на жаль, дуже високий, особливо на будівництві.

Варто також відзначити, що в металургійній, машинобудівній та гірничій сфері сталось по одному трагічному випадку. Також було зафіксовано травмування трьох працівниць і працівника АрселорМіттал. Минулого року за цей же період у січні та лютому сталося відповідно 3, 5 та 9 смертельних випадків. Це свідчить, на жаль, скоріше не про підвищення техніки безпеки на даних підприємствах, а про зменшення обсягу виробництва.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Украинские дизайнеры на мировых подиумах. ПАРА SOLO: история успеха

У ваших коллекций есть единый стиль? Для кого вы шьете? Создаем одежду для подростков и молодых девушек ,женщин модную одежду по новейшим мировым трендами....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Уже в Украине: депутата Госдумы задержали в аэропорту Борисполя

Из России в Киев прилетел депутат Госдумы РФ....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Підземний перехід на Шулявці очистили від нелегальної торгівлі

Комунальне Підприємство «Київблагоустрій» звільнило від нелегальної торгівлі підземний перехід біля станції метро «Шулявська»....

Загрузка...
Загрузка...