В Україні почали продавати першу вітчизняну редиску

Нині вітчизняну редиску можна придбати на 15% дешевше, ніж у березні минулого року. При цьому, ціна продовжує знищуватися.

В Україні почали продавати першу вітчизняну редиску

Про це повідомляє Інфо-Шувар, передає Соцпортал.

Ціни на першу вітчизняну редиску приємно здивували українських споживачів, на початку сезону пучок редиски українці купували на 15% дешевше, ніж рік тому. За останні вихідні ціни на продукцію просіли ще на 10% до 13-14 грн/кг (0,42-0,46 EUR/кг).

- Щороку українські виробники відкривають сезон раніше. Цього від них вимагає ринок. Український споживач хоче бачити в себе на столі свіжі овочі протягом всього року, а поява редиски, взагалі, асоціюється із початком весни. Найближчими днями, українські виробники почнуть активно заміщувати імпорт, за рахунок збільшення обсягів та сезонного зниження ціни, – розповів експерт Іван Федишин.

Нагадаємо:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Госбюджет-2020 принят. Какой обещают рост ВВП и курс доллара

За законопроект № 2000 о госбюджете на 2020 год проголосовало 280 нардепов, а министр финансов Оксана Маркарова отметила, что «никогда еще так рано не принимался госбю....

Це може бути цікавим

В Киеве мужчина открыл огонь по кредиторам, пришедшим проверить конфискованное имущество

Один человек получил непроникающее ранение ноги в результате инцидента, который произошел по улице Лисковской в Деснянском районе Киева....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​ОБСЕ подтверждает разведение сил в районе Петровского

Разведение сил на участке в районе Петровского в Донецкой области завершено....

Загрузка...