Україна є лідером з постачання яєць до ОАЕ

На даний момент Україна є одним з лідерів з постачання яєць до Об’єднаних Арабських Еміратів, займаючи 25% ринку.

Україна є лідером з постачання яєць до ОАЕ

Про це повідомляє Інфо-Шувар, передає Соцпортал.

Яйця птахів у шкарлупі є топ-продукцією, яку Україна вже постачає до ОАЕ. Даний фабрикат є одним із основних продуктів з експорту продовольства. Імпортний попит на яйця птахів оцінюється у $109,1 млн.

Загалом постачання на даний ринок відбувалися з України, Бразилії та США. Українські виробники стали лідером на ринку збуту яєць до ОАЕ, з часткою 25% від усього ринку.

М’ясо свійської птиці – топова експортна позиція для нашої держави вже не перший рік. Попит на курятину в ОАЕ залишається стабільно високим, а частка поставок українськими виробниками становить 2,5%.

Топ-елементами стали заморожені тушки та зрізи (частини тушок). Річний попит м’яса птиці країни у 2017 році становить 453 тис. т, загальною вартістю $769,8 млн. Україна виконала поставки продукції лише на $19,2 млн.

Перші пробні поставки курятини до ОАЕ вітчизняне виробництво виконало у 2012 році. Топ-імпортерами м’яса свійської птиці є Бразилія, США. Україна – п’ята.

Нагадаємо:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​Компания Илона Маска испытала пассажирский космический корабль

Об успешном испытании двигателя своего первого пассажирского космического корабля Crew Dragon заявила компания Илона Маска SpaceX....

Це може бути цікавим

​С улиц Киева эвакуируют брошенные авто

Право эвакуировать с улиц Киева брошенные авто получили столичные коммунальщики....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Пакеты с логотипом - эффективная внешняя недорогая реклама

Cовременная экономика сложна и многоуровневая....

Загрузка...