Киянам пообіцяли навести лад на залізничному вокзалі

Зокрема, планується розширити пішохідний простір біля Центрального залізничного вокзалу Києва та полегшити доступ до громадського транспорту.

Про це Соцпортал повідомили у прес-службі КМДА.

Київський залізничний вокзал планують упорядкувати та розвивати. Про це йшлося під час розширеної наради під керівництвом міністра інфраструктури України Володимира Омеляна, у якій взяв участь заступник голови КМДА Дмитро Давтян.

Дмитро Давтян висловив переконання, що спільними зусиллями структур державного та місцевого рівня на об’єкті вдасться навести лад.

- Той стан, який ми бачимо зараз на Вокзальній площі, навколо Центрального залізничного вокзалу, не влаштовує нікого. Є чимало питань до організації руху транспорту, благоустрою, загального комфорту. Щоб отримати цілісне бачення, ми зустрічаємося на нарадах, значну частину з яких проводимо безпосередньо на площі та вокзалі. Зараз потрібно напрацювати цілісне бачення розвитку київського залізничного вокзалу, він має стати комфортним, – підкреслив Дмитро Давтян.

За словами Дмитра Давтяна, колеги з «Укрзалізниці» запропонували розширити пішохідний простір і оптимізувати доступ до громадського транспорту.

- На мою думку, це раціональний крок. Наступним має стати об’єднання Приміського і Центрального вокзалів у єдиний вокзальний комплекс – це зручніше і простіше, ніж той формат, який маємо зараз. Важливо, щоб цей комплекс був інтегрований у систему міського громадського транспорту. Не менш важливо, щоб проект, який нині напрацьовується, враховував особливості роботи громадського транспорту, транспортних розв’язок та пішохідних переходів біля вокзалу, – підкреслив Дмитро Давтян.

Очікується, що роботи з облаштування розпочнуться в липні поточного року.

Нагадаємо:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Виші зможуть відзивати дипломи студентів через плагіат

Вищі навчальні заклади України зможуть скасовувати рішення про присудження ступеня вищої освіти через плагіат....

Це може бути цікавим

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​Водителям будут сообщать о нарушениях через смс

Заместитель Министра внутренних дел Антон Геращенко рассказал Радио НВ, как будет происходить запуск автоматической видеофиксации нарушений ПДД....

Загрузка...