Відома художниця збирає благодійні кошти на підтримку дитячого центру

Щороку 20 березня з ініціативи ООН світ відзначає Міжнародний день щастя. Цей день покликаний нагадати, що прагнення бути щасливим — одна із найважливіших цілей та цінностей людини.

Бренд GAPCHINSKA, постачальник щастя №1, теж хоче додати радості та добра, тому ініціює благодійний проект "Янголи GAPCHINSKA у “Місті щасливих дітей".

Проект має на меті зібрати кошти для забезпечення комфортного проживання дітей у приватному київському дитячому центрі “Місто щасливих дітей”. Центр надає дітям оселю, забезпечує харчування та медичну допомогу, контролює процес навчання і шукає майбутні сім’ї. Тут проживає 30 діток різного віку, які були покинуті батьками, пережили різні життєві негаразди. З 2007 року співробітники центру вже допомогли 423 дітям пройти успішну реабілітацію та знайти люблячі родини. Протягом 11 років “Місто щасливих дітей” утримується виключно завдяки пожертвам меценатів та добровольців.

Разом із GAPCHINSKA та Українською біржею благодійності кожен може стати янголом і допомогти дітям відчути щастя. Для цього достатньо пожертвувати комфортну суму на сайті Української біржі благодійності з 20 березня до 20 квітня 2019 року.

Проект має на меті зібрати 20 тисяч гривень. Всі кошти будуть перераховані на оплату комунальних послуг та оренду будинку, в якому мешкають діти.

Ще цікаво,

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Джин Бедр, юрист: Фірташ може сісти в США на 80 років

Американський юрист з Arnall Golden Gregory LLP Джин Берд вважає, що корупціонер-олігарх Фірташ, по версії слідства, може сісти в США на 80 років....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Украинские дизайнеры на мировых подиумах. ПАРА SOLO: история успеха

У ваших коллекций есть единый стиль? Для кого вы шьете? Создаем одежду для подростков и молодых девушек ,женщин модную одежду по новейшим мировым трендами....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В Киеве будут штрафовать за неправильную парковку: названа максимальная сумма

В Киеве будут штрафовать за неправильную парковку....

Загрузка...
Загрузка...