Вчені попереджають людей про зникнення риб

Згідно досліджень деяких науковців у деяких морях вже зникло до 35% риби. І цей процес, як стверджують вчені, буде тривати.

Вчені попереджають людей про зникнення риб

Про це повідомляють cikavosti.com, повідомляє Соцпортал.

Популяції всіх видів риб у Світовому океані скорочуються з загрозливою швидкістю. Про це заявили вчені, провівши масштабне історичне дослідження даного питання

Для цього вони проаналізували архівні записи починаючи з 1930 року. Вчені відзначають, що за останні 80 років у Світовому океані в середньому зникло 4,1% всієї популяції риби, але даний показник нерівномірно розподілений в різних частинах світу.

Наприклад, у Східно-Китайському і Північному морях зниження склало суттєві 15-35%. На такі різкі зміни в популяції риби вплинули два великих фактори: глобальна зміна клімату планети і масовий вилов риби людьми.

Вчені відзначають, води Світового океану в середньому потеплішали на кілька градусів за досліджуваний період.

Це призвело до того, що у багатьох видів риб звузився ареал їх проживання. Він злегка розширився на північ через загальне потепління води, але з-за цього ж фактора він скоротився на півдні. Цей процес посилив фактично неконтрольований вилов риби людьми.

Це призвело до того, що багато популяцій опинилися на межі вимирання. Ця ситуація відіб’ється не тільки на самих мешканців Світового океану, але і на багатьох державах. У першу чергу це торкнеться прибережних територій, що живуть за рахунок постійного вилову риби. Трохи пізніше цю проблему відчують й інші країни, які втратять можливість у будь-який момент часу закупити потрібний їм обсяг морської продукції.

Нагадаємо:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Біля Києва водій збив собаку і втік з місця ДТП: його шукають

В Борисполі біля Києва водій збив собаку породи міні той-тер'єр і втік з місця ДТП....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Енергонезалежність України збільшується

Завдяки сучасним технологіям в "Укргазвидобуванні" видобуток газу зріс на 2 млрд кубометрів....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

НБУ: в Україні вводять банкноту 1000 гривень

Банкнота в 1000 гривень вже розроблена та готова до впровадження у фінансовий обіг....

Загрузка...
Загрузка...