У Києві створять казковий мурал для дітей із захворюваннями серцево-судинної системи

В Солом’янському районі створять незвичайний мурал з казковим будинком та найменшою пташкою у світі - колібрі.

Малюнок, проект ескізу якого затвердив голова району Ігор Довбань, з’явиться на фасаді гімназії-інтернат №13, де навчаються діти з захворюваннями серцево-судинної системи.

- Вже незабаром наш район поповниться ще одним дивовижним настінним полотном. Мурал насамперед цінний тим, що створюється для діток, яким особливо потрібна наша увага, турбота і позитивний настрій. Я вдячний його автору, художнику Віталію Гідевану, що підтримав ідею Солом’янського району прикрасити саме цей навчальний заклад, - зауважив голова району Ігор Довбань.

За словами художника Віталія Гідевана, малюнок розміром 6х12м, де зображена колібрі та будинок, в якому вона живе, має символічне значення. Адже попри крихітні розміри пташки, яка уособлює людську душу, вона по-своєму неординарна та цікава для нас. Зазначимо, що автор готує для муралу незвичайну фішку, якої ще ніде немає в Києві. Сюрприз відкриють разом з настінним малюнком.

Наразі на фасаді гімназії-інтернату №13 виконана частина роботи. Завершити мурал планується до кінця березня.

Довідково: Гімназія-інтернат №13 Солом'янського району з класами для дітей із захворюваннями серцево-судинної системи заснована у 1959 році. Навчальний заклад розташований в екологічно чистому районі міста, в типовому будинку, де є навчальний, реабілітаційний та спальний корпуси, які поєднані між собою теплими переходами.

Нагадаємо,

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

На Україну насуваються грози

Мешканців Західної України попередили про грози, град та шквальний вітер....

Загрузка...

Це може бути цікавим

У обычной белой акулы появился свой аккаунт в Twitter

У обычной белой акулы, которую зовут Брансуик, появился свой микроблог в Twitter....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Чем полезна черешня и каких сортов бывает

Черешня - сочная, сладкая, мясистая ягода....

Загрузка...
Загрузка...