​Студія «Квартал 95» представляє новий формат розважального шоу Improv Live Show

22 березня Студія «Квартал 95» у Caribbean Club Concert Hall представить новий для України формат розважального шоу Improv Live Show.

шоу Improv Live Show

Improv Live Show - це проект, в якому професійні гумористи імпровізують прямо на сцені, без сценарію, але з веселим настроєм та іскрометним гумором. До жартів, які народжуються в імпровізаторів під час шоу, додаються гумористичні конфлікти, які «підкидає» ведучий. Гості теж стануть безпосередніми учасниками шоу і запропонують свої теми і героїв для мініатюр.

- Все, що відбувається в програмі народжується на сцені. Саме завдяки цьому атмосфера шоу - абсолютно живі емоції! Шоу створюється прямо тут і прямо зараз, - коментують автори шоу.

Актори Improv Live Show - кращі імпровізатори країни, обличчя вже улюбленних телевізійних проектів: «Вечірній Київ», «Ліга Сміху», «Розсміши коміка», «Жіночий Квартал»: Роман Міщеряков, Валентин Міхіенко, Володимир Шумко і Костянтин Трембовецький.

- Жанр, в якому працюють хлопці, дуже складний, але їм палець в рот не клади - дай тільки привід пожартувати. Хлопці молоді, перспективні, впевнений те, чим вони займаються, знайде відгук у глядачів в залі, - коментує новий проект Степан Казанін.

3 причини піти на IMPROV LIVE SHOW:

  1. Побачити новий проект Студії "Квартал 95".
  2. Можливість прямо на шоу вибити з колії кращих імпровізаторів країни.
  3. Побачити шоу в форматі живого виступу і надірвати живіт від сміху.

Квитки на шоу за посиланням.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Украинские дизайнеры на мировых подиумах. ПАРА SOLO: история успеха

У ваших коллекций есть единый стиль? Для кого вы шьете? Создаем одежду для подростков и молодых девушек ,женщин модную одежду по новейшим мировым трендами....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Проректор ОГУ "приговорил" кота к мучительной смерти

В Одесском университете кота закрыли в комнате без пищи, угрожая несогласным защитникам животного....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Найдены «бактерии выносливости»: ими можно делиться с другими

«Бактерии выносливости» после интенсивных тренировок, особенно у марафонцев....

Загрузка...
Загрузка...