В Україні почастішали махінації з платіжними картами

махінації з банківськими картами

Минулого року в Україні частка шахрайських операцій з платіжними картами зросла до 92 грн на 1 млн грн з 77 грн в 2017 році.

Про це повідомила заступник директора департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку Національного банку України Ольга Васильєва, повідомляє УНІАН.

"За 2018 рік за шахрайським операціям статистика підросла. Це не великі значення, але тим не менш, факт є. На 1 млн грн операцій з платіжними картами в 2018 році 92 грн припадало на незаконні операції на противагу 77 грн у 2017 році", - сказала представник НБУ.

За її словами, середній чек по незаконних операцій минулого року зріс до 2,5 тис. грн з 2,1 тис. грн роком раніше.

У 2018 року власники платіжних карт українських банків провели 3,9 млрд операцій, що на 26,7% більше від показника 2017 року, а обсяг таких операцій зріс на 35,4% - до 2,877 трлн грн.

Кількість безготівкових операцій за рік зросла майже на 33% - до 3,1 млрд, а їх обсяг - на 55,4%, до 1,297 трлн грн. Частка безготівкових операцій з використанням платіжних карт українських банків за підсумками 2018 року досяг 45,1%, що на 5,8% більше показника роком раніше.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Поліцейський побив представника благодійної організації

На території наркологічного диспансеру поліцейський посварився з представником однієї з благодійних організацій....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Звезды исполнили мечты детей-сирот со всей Украины

Ежегодно в программе фестиваля принимают участие более 600 детей-сирот с достижениями в категориях «Образование», «Спорт» и «Культура», которых на конкурсной основ....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Экстренный ремонт смартфонов, планшетов и другой техники

У пользователей современных гаджетов порою возникает необходимость в срочном ремонте своего устройства....

Загрузка...
Загрузка...