​Посольства восьми країн відсвяткують у Києві NOWRUZ 2019

19 березня 2019 року в Колонній залі Київської міської ради відбудеться святкування Міжнародного дня NOWRUZ.

NOWRUZ 2019

Участь в урочистому заході візьмуть вісім посольств іноземних держав, а саме: Азербайджанської Республіки, Ісламської Республіки Афганістан, Ісламської Республіки Іран, Республіки Казахстан, Киргизької Республіки, Республіки Таджикистан, Турецької Республіки, Республіки Узбекистан.

У програмі заплановано концерт, у якому виступлять артисти, котрі представляють культуру всіх країн-організаторів. Крім того, гості та учасники зможуть ознайомитися з виставками предметів народної творчості, побуту, посудом, текстилем,елементами декору, які буде презентовано на стендах усіх перелічених вище країн.

Також відбудеться дегустація страв національних кухонь.

Свято відвідають глави дипломатичних місій і міжнародних організацій, народні депутати, представники громадськості, міністерств, відомств, засобів масової інформації, діаспори країн-учасниць, етнічні спільноти Києва, кияни та гості столиці.

Місце проведення: Колонна зала Київської міської ради (вул. Хрещатик, 36).

Час проведення: 19 березня 2019 року з 12:00 до 14:00. Офіційна церемонія відкриття за участі Надзвичайних та Повноважних Послів – 12:00.

Вхід вільний.

Довідка: 19 лютого 2010 року на 64-й сесії Генеральної Асамблеї ООН було ухвалено Резолюцію «Міжнародний день Навруз». Відповідно до Резолюції Генеральна Асамблея ООН закликає держави-члени «докладати зусиль для підвищення рівня інформованості щодо Навруз та організовувати щорічні заходи до цього свята».

Нагадаємо,

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Украинские дизайнеры на мировых подиумах. ПАРА SOLO: история успеха

У ваших коллекций есть единый стиль? Для кого вы шьете? Создаем одежду для подростков и молодых девушек ,женщин модную одежду по новейшим мировым трендами....

Загрузка...

Це може бути цікавим

София Ротару выступит на фестивале ​Atlas Weekend

Первый день опен-эйра Atlas Weekend будет бесплатным для всех желающих, а со сцен будет звучать исключительно качественная и актуальная украинская музыка....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Американські багатії: володарка Disney та Сорос за податок на багатство

Американці Джордж Сорос та володарка студії Disney підписали "угоду Баффета" про приєднання до листа, де виступають за підвищення податку на багатство....

Загрузка...
Загрузка...