У Києві провели акцію в рамках Глобального кліматичного страйку

15 березня в Києві біля Міністерства енергетики та вугільної промисловості пройшла екологічна акція на підтримку Глобального кліматичного страйку.

Клімат планети невпинно змінюється, і ця зміна — наслідок людської діяльності. За розрахунками вчених, людство впевнено йде до глобального потепління на більш ніж 4°С до кінця століття. Це призведе до посух, повеней і, як наслідок, вимушеного переселення, голоду та загибелі мільйонів людей. За прогнозами, якщо нічого не змінювати, то до 2100 року 75 тисяч українців із прибережних поселень ризикують залишитися без домівок внаслідок підняття рівня Чорного моря. Тому – ми хочемо змін, - зазначають організатори.

Екоктивісти вимагали від уряду дотримуватись Паризької кліматичної угоди, щоб зупинити глобальне потепління, відмовитися від планів будівництва будь-яких нових вугільних та атомних потужностейі, підтримувати енергоефективність, чисті та сучасні технології, частка яких зараз в енергобалансі країни складає лише 7%, та створити умови, що дозволять простим українцям скористатися перевагами чистої енергії.

Глобальний кліматичний страйк - це рух, який охопив цілий світ Грета Тунберг, шведська школярка, із серпня 2018-го року виходила на одиночний страйк біля Парламенту з вимогою врятувати клімат. Згодом її ініціативу підхопили школярі усього світу.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Проник, погрожував, побив "колишню": тепер чекає на суд

На Київщині чоловік проник до помешкання жінки, погрожував вбивством і у підсумку побив....

Це може бути цікавим

Названа самая здоровая страна: все благодаря местной кухне

Испания - самая здоровая страна: все благодаря местной кухне, которая является разновидностью средиземноморской диеты....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

В одной из многоэтажек Киева прогремел взрыв

По предварительным данным в одной из многоэтажек Киева разорвалась граната....

Загрузка...