Tesla презентувала новий доступний електрокар

Компанія Tesla представила публіці електромобіль Model Y, який позиціонується як друга доступна модель у лінійці. Модель має панорамний дах та автопілот із функціями допомоги водію.

Спершу компанія випустить варіант вартістю 42,7 тисячі доларів ($47 тисяч без вирахування економії бензину). Цей електрокар може проїхати до 482 кілометрів за один заряд. Цей варіант почнуться продавати восени 2020 року. Максимальна швидкість авто з заднім приводом до 210 км на год, а розгін до 96.5 км/год за 5,5 с, передає Громадське.

Стандартна версія Model Y, здатна проїхати 370 кілометрів за один заряд, буде коштувати 46,7 тисячі доларів ($51 тисяча без вирахування економії бензину) і з’явиться у 2021 році. Таке авто з двомоторним повним може розганятися до 217 миль на годину, час її розгону — 4,8 с. У компанії заявили, що машина з двома моторами може їхати на будь-якому моторі, тому водій може не турбуватися, що застрягне на дорозі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Батько з сином спилювали дорожні знаки на трасі і ховали до "Москвича"

На Херсонщині батько із сином спилювали дорожні знаки на трасі і ховали до свого автомобіля "Москвич"....

Це може бути цікавим

Відома художниця збирає благодійні кошти на підтримку дитячого центру

Щороку 20 березня з ініціативи ООН світ відзначає Міжнародний день щастя....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

Как выбрать стильное золотое колье

Украшения из драгоценных металлов остаются самыми желанными подарком, ключевым аксессуаром на праздниках или торжественных мероприятиях, предметами, чья ценност....

Загрузка...